Soutěž

Účastí v soutěži vyjadřujete souhlas s Pravidly soutěží v Klubu knihomolů.

Soutěž o 3 romány Skandál v rytmu charlestonu

Kit přijede do Londýna splnit si sen a stát se herečkou. Sice získá roli v muzikálu, ale zároveň se její jméno objeví v bulváru spolu s princem z Walesu. Nechají to princovi lidé jen tak? A co mladá herečka, jak ta novou pozornost ustojí?

20. léta ve znamení muzikálu a bulvárních titulků


Píše se rok 1923 a Kit Scottová, mladá Australanka původem z vyšších vrstev, přijíždí do Londýna, aby si splnila sen o hvězdné herecké kariéře. Podaří se jí získat roli v populárním muzikálu, kde se jejím partnerem stává Zeke Gardiner, kanadský herec s podobným snem, a brzy se vrhá po hlavě do života roztančené londýnské divadelní společnosti v čele s Fredem Astairem a jeho brilantní sestrou Adele. Když však titulní stránky bulvárních novin zaplní fotografie, které ji zachycují v divokém tanci s princem z Walesu, najednou se stává ústřední postavou velkého skandálu. Ve snaze distancovat od ní prince jeho lidé předloží novinám historku, podle níž byl jejím skutečným partnerem Lord Henry Carleton, hédonistický aristokrat s upřímným zájmem o mladou herečku. Dvacátá léta nejsou nadarmo označována za „divoká“ a Kit se Zekem čelí mnoha pokušením – a musí přijmout rozhodnutí, která navždy změní běh jejich životů.


Ve spolupráci s nakladatelstvím Jota vám přinášíme soutěž,
ve které tři z vás mohou vyhrát knihu Skandál v rytmu charlestonu.jota

Správnou odpověď na soutěžní otázku hledejte v článku:
Vyhrajte pohled do „divokých“ 20. letDo soutěže bylo odesláno 727 tipů.

Kdo vyhrál?

brouci (728), Lube (728), Mio1979 (728)

Správná odpověď

Jakému žánru se autorka knihy Pamela Hartová nevěnuje?
Poezii.
Doporučení:
Share

Ceny v této soutěži

zobrazit info o knizeSkandál v rytmu charlestonu (Hartová, Pamela)
Píše se rok 1923 a Kit Scottová, mladá Australanka původem z vyšších vrstev, přijíždí do Londýna, aby si splnila sen o hvězdné herecké kariéře. Podaří se jí získat roli v… více

Další soutěže najdete na stránkách partnerského portálu České soutěže.