Soutěž

Účastí v soutěži vyjadřujete souhlas s Pravidly soutěží v Klubu knihomolů.

Soutěž o 2 detektivky Prameny Vltavy

Mezi mladou studentkou a dosud zamlčovaným koncentračním táborem Prameny Vltavy neexistuje zdánlivě žádná spojitost. Přesto bylo její tělo nalezeno v židovském mundúru. Na co svým činem chtěl pachatel upozornit?

Minulost znovu ožívá


Hrůzný nález těla studentky vimperského gymnázia, které jako by ze svého nitra vyvrhly samy šumavské kopce, otřese obyvateli vesniček poblíž bývalého pohraničního pásma. Mrtvá dívka ustrojená do židovského mundúru se stává nejen tučným soustem pro bulvární novináře, ale především novou příležitostí pro stárnoucího policejního vyšetřovatele. Zatímco u něj se rodí naděje na nápravu pošramocené pověsti a získání uznání od kolegů i nejbližších, v místních se začínají probouzet dávné křivdy.

S každým dalším posunem ve vyšetřování se příběh mrtvé dívky stále víc proplétá s pátráním po skutečném účelu dodnes zamlčovaného koncentračního tábora Prameny Vltavy. Dívčino pruhované pyžamo jako by plnou silou znovu vracelo nikdy neobjasněné osudy vězněných sovětských zajatců a tajemství Hitlerovy utajované fabriky pod Stolovou horou do přítomnosti. Jak moc ale vražda dívky s minulostí Pramenů Vltavy souvisí? A jaká další tajemství vydají šumavské kopce?

Více o této knize si můžete přečíst v našem článku.

Ve spolupráci s nakladatelstvím Host vám přinášíme soutěž,
ve které dva z vás mohou vyhrát knihu Prameny Vltavy.Správnou odpověď na soutěžní otázku
hledejte na webu nakladatelství Host nebo zde.Do soutěže bylo odesláno 1305 tipů.

Kdo vyhrál?

evik159 (1305), lily (1305)

Správná odpověď

Kde nežije Petra Klabouchová?
V Anglii.
Doporučení:
Share

Ceny v této soutěži

zobrazit info o knizePrameny Vltavy (Klabouchová, Petra)
Hrůzný nález těla studentky vimperského gymnázia, které jako by ze svého nitra vyvrhly samy šumavské kopce, otřese obyvateli vesniček poblíž bývalého pohraničního pásma. Mrtvá dívka ustrojená do židovského mundúru se… více

Další soutěže najdete na stránkách partnerského portálu České soutěže.