Soutěž

Účastí v soutěži vyjadřujete souhlas s Pravidly soutěží v Klubu knihomolů.

Soutěž o 3 romány Nebe Nebo

Jak dokáže náhodné setkání s dívkou proměnit Jobbiho život v kolotoč dobrodružství a překvapivých událostí? To si přečtěte v hravě napsaném románu o lásce za hranicemi lidství, sebepoznání a svobodné mysli z pera Petra Neckáře.

Dobrodružná cesta k hranicím sebepoznání


Touží po nějaké hormonálně harmonické, mentálně vyvážené ženě, která by jej udělala šťastným. Jenže i přes masku věčného pohodáře občas mívá velmi nepříjemnou potíž vydržet sám se sebou. Zatímco se touží cítit dobře, některé myšlenky jako by nebyly zaměřeny na spokojenost, vyrovnanost a vůbec celkovou pohodu. Často jej naopak přimějí ke špatným rozhodnutím.

Sakra čakra, není tedy divu, že se jednoho dne vše kolosálně zvrtne a věci udělají nepěkný kotrmelec, což spustí řetězec překvapivých událostí. Když se mu do cesty připlete kosmická dívka, z jejíchž očí vychází hluboký klid i rozverná hravost, nemá tušení, že se brzy všechno změní. Fascinující dobrodružství až k hranicím vlastního sebepoznání je napsáno hravým jazykem, na kterém si s chutí smlsnete. Pravděpodobně vám však nenávratně změní vnímání.

Ve spolupráci s autorem Petrem Neckářem vám přinášíme soutěž,
ve které tři z vás mohou vyhrát knihu Nebe Nebo.


Správnou odpověď na soutěžní otázku hledejte v článku:
Vyhrajte román, se kterým bude nebe na zemi o fous blížDo soutěže bylo odesláno 813 tipů.

Kdo vyhrál?

Illaa (813), patril (813), musilova.hana (813)

Správná odpověď

Jak se jmenuje dívka, která změní Jobbiho život?
Maya.
Doporučení:
Share

Ceny v této soutěži

zobrazit info o knizeNebe Nebo (Neckář, Petr)
Pokoj, klid, lásku a nerušit. Jobbi ví, co chce. Touží po nějaké hormonálně harmonické, mentálně vyvážené ženě, která by jej udělala šťastným. Jenže i přes masku věčného pohodáře občas mívá velmi… více

Další soutěže najdete na stránkách partnerského portálu České soutěže.