Soutěž

Účastí v soutěži vyjadřujete souhlas s Pravidly soutěží v Klubu knihomolů.

Soutěž o 2 knihy Na vlnách s Petrem Voldánem

Možnosti cestovat jsou v poslední době značně omezené, proto vám přinášíme možnost vydat se do cizích zemí alespoň ve vaší fantazii. Skvělým průvodcem vám bude kniha Petra Voldána, který má cestovatelských zážitků opravdu hodně.

Cestujte z pohodlí domova


„Koho jsem potkal, co jsem viděl, leccos i zkusil a mnohé zažil…“ Tak charakterizuje Petr Voldán knihu, ve které vás vyzývá – pojďte si povídat. V řádcích se zrcadlí šestadvacetiletá zkušenost s rozhlasovým mikrofonem, okouzlení zvukem a provokativní nutkání objevovat zajímavosti jak doma, tak ve světě.

Vydáte se s ním na cesty, na kterých budete společně hledat klíče k příběhům lidí neznámých i světem obdivovaných. Dozvíte se, jak se přestupuje z ledoborce na ledoborec, kde se vzal na polici autorovy knihovny Hurvínek, kterého přivezl kdysi do Moskvy profesor Josef Skupa, kolik druhů chleba po světě autor upekl, kam až vedlo setkání s Dagmar Peckovou při nákupu brambor v Londýně nebo proč se chodil učit správnou rozhlasovou řeč do Stavovského divadla v Praze.

Autor vybízí otázkami k zamyšlení, provokuje fantazii, prezentuje, ale nevnucuje názory. Řádky z pera tohoto ostříleného rozhlasáka budete nejen číst, díky zvláštní zvukové linii vyprávění je možná v duchu i uslyšíte. A nejlépe prý budou ladit u šálku dobré kávy.

Ve spolupráci se společností Knihcentrum vám přinášíme soutěž,
ve které dva z vás mohou vyhrát knihu Na vlnách s Petrem Voldánem.


logo-Knihcentrum

Správnou odpověď na soutěžní otázku hledejte v článku:
Vyhrajte zážitky z cest Petra VoldánaDo soutěže bylo odesláno 401 tipů.

Kdo vyhrál?

IvanaM (401), jacobs (401)

Správná odpověď

Od kterého roku Petr Voldán spolupracuje s Českou televizí na pořadu Postřehy odjinud?
Od roku 1999.
Doporučení:
Share

Ceny v této soutěži

zobrazit info o knizeNa vlnách s Petrem Voldánem (Voldán, Petr )
Ušima, očima i srdcem kolem světa.
„Koho jsem potkal, co jsem viděl, leccos i zkusil a mnohé zažil…“ Tak charakterizuje Petr Voldán knihu, ve které vás vyzývá – pojďte si povídat. V řádcích se zrcadlí šestadvacetiletá… více

Další soutěže najdete na stránkách partnerského portálu České soutěže.