Soutěž

Účastí v soutěži vyjadřujete souhlas s Pravidly soutěží v Klubu knihomolů.

Soutěž o 3 stažení audioknihy Na konci října

Přestože celý internační tábor zůstal v přísné karanténě, stačil jeden nakažený a ve světě se rozpoutalo peklo. Jak snadno se nebezpečný virus kongoli přenáší z člověka na člověka a jaký dopad to bude mít na celý svět?

Jeden nakažený stačí


Elitní mikrobiolog Henry Parsons se na ženevské konferenci WHO dozví o nákaze v internačním táboře Kongoli u Jakarty, která zabíjí mladé vězně i jejich lékaře. Měl se sice vrátit do Atlanty včas na oslavu synových narozenin, nicméně letí domů přes Indonésii, aby situaci prověřil.

Desítky promodralých mrtvol ho přinutí uzavřít tábor i sebe do karantény, ale po jejím uplynutí se ukáže, že jednu osobu opominul. Ba co víc, taxikář Bambang mezitím vyrazil s miliony muslimů na tradiční pouť do Mekky!

Pro Henryho začíná závod s časem, protože navzdory heroickému úsilí tisícovek zdravotníků se smrtící virus nazvaný kongoli šíří světem jako v Apokalypse a zaútočí také na jeho blízké. Hroutí se státy, ekonomiky i datové sítě, sílí panika, chaos a zločinnost. Za soumraku civilizace se v americké vládě formuje skupinka přesvědčená o tom, že kongoli je součástí biologické války, a chystá se na domnělý úder razantně odpovědět…

Ve spolupráci s vydavatelstvím OneHotBook vám přinášíme soutěž,
ve které tři z vás mohou vyhrát
stažitelnou nahrávku audioknihy Na konci října.Správnou odpověď na soutěžní otázku hledejte v článku:
Vyhrajte zamyšlení nad křehkými základy našeho života


Ceny do soutěže poskytlo vydavatelství OneHotBook prostřednictvím portálu Audiolibrix.

Do soutěže bylo odesláno 442 tipů.

Kdo vyhrál?

Ferry (442), ilasan (443), jedla (443)

Správná odpověď

Jakou literární cenu za jednu ze svých knih záskal Lawrence Wright?
Pulitzerova cena.
Doporučení:
Share

Ceny v této soutěži

zobrazit info o knizeNa konci října (Wright, Lawrence)
Audiokniha
Pandemii se nepostavil žádný vyjukaný pěšák, nýbrž velitel s maršálskou holí. Bude to stačit? Elitní mikrobiolog Henry Parsons se na ženevské konferenci WHO dozví o nákaze v internačním táboře Kongoli u… více

Další soutěže najdete na stránkách partnerského portálu České soutěže.