Soutěž

Účastí v soutěži vyjadřujete souhlas s Pravidly soutěží v Klubu knihomolů.

Soutěž o 3 knihy Náš úžasný život

Ačkoliv je kniha Mishy Mayernick Blaise určena hlavně pro děti, zajímavá fakta a pestrobarevné ilustrace jistě pohltí i rodiče. Pokud si chcete připomenout, jak mnoho společného mají lidé s přírodou a vůbec vším kolem sebe, začtěte se do bohatě ilustrované knižní novinky.

Pouto s vesmírem


Tato zábavná, barevná knížka plná poschovávaných zajímavostí vypráví o tom, jak jsme my lidé spojeni se vším kolem nás – s ostatními živočichy, s přírodou, ba s celým vesmírem.

Každý atom našeho těla se skládá ze zbytků hvězd a obrovských výbuchů v galaxiích a sdílíme také stejné biochemické základy života se všemi tvory na planetě – od jednobuněčné měňavky až po plejtváka obrovského. Milé, vtipné a rozverné ilustrace nám osvětlují vědecky podložená fakta – od neočekávaných spojitostí lidí s houbami (věděli jste, že houbové mycelium funguje v podstatě jako internet?) přes podobnosti chování hmyzu a člověka až k tomu, jak blízký je ptačí zpěv lidské hudbě.

Ve spolupráci s nakladatelstvím Jota vám přinášíme soutěž,
ve které tři z vás mohou vyhrát knihu Náš úžasný život.Správnou odpověď na soutěžní otázku hledejte v článku:
Získejte nový pohled na svět kolem násDo soutěže bylo odesláno 852 tipů.

Kdo vyhrál?

jajda69 (852), Kristulka (852), Mio1979 (852)

Správná odpověď

Kdy vyšla kniha Náš úžasný život?
V listopadu 2020.
Doporučení:
Share

Ceny v této soutěži

zobrazit info o knizeNáš úžasný život (Maynerick Blaise, Misha)
Podivuhodné způsoby, jimiž jsme spojeni s naším vesmírem
Tato zábavná, barevná knížka plná poschovávaných zajímavostí vypráví o tom, jak jsme my lidé spojeni se vším kolem nás – s ostatními živočichy, s přírodou, ba s celým vesmírem. Každý atom… více

Další soutěže najdete na stránkách partnerského portálu České soutěže.