Soutěž

Účastí v soutěži vyjadřujete souhlas s Pravidly soutěží v Klubu knihomolů.

Soutěž o 3 thrillery Přej si opatrně

Nevinné přání plácnuté bez rozmyslu nad sklenkou vína se může proměnit v noční můru, pokud ho pronesete před špatným člověkem. Emily by o tom mohla vyprávět a vy si přečtěte, jak se vypořádá s událostmi, které budou následovat.

Pozor na to, co si přejete a před kým


Co se stane, když má žena, která zbavuje lidi zbytečností a dělá jim doma pořádek, za manžela muže, který naopak věci ve velkém hromadí? Ne nadarmo praví staré rčení: Přej si opatrně…

Emilyin manžel zaplnil svými „poklady“ sklep, půdu i garáž. Na jiné myšlenky ji naštěstí přivedou dvě nové klientky – postarší vdova, které po zesnulém muži zbylo skladiště, o jehož existenci neměla dosud ani ponětí, a mladá žena Quinn, která si kvůli manželovu zákazu nesmí domů nastěhovat svoje věci. Při první schůzce si Emily s Quinn nad sklenkou vína notují, oč by byl jejich život bez shánčlivých manželů snazší.

Následující sled událostí vtáhne Emily do situace, která se zdá být nad její síly. Opravdu přijde kvůli jednomu přání o svobodu, manželství… nebo snad dokonce i o život?

Ve spolupráci s nakladatelstvím Cosmopolis vám přinášíme soutěž,
ve které tři z vás mohou vyhrát knihu Přej si opatrně.Správnou odpověď na soutěžní otázku hledejte v článku:
Zahrajte si o následky nepromyšleného přáníDo soutěže bylo odesláno 1187 tipů.

Kdo vyhrál?

Josef (1187), ekov (1188), jacline (1188)

Správná odpověď

Jak se jmenuje Emilyin manžel?
Frank.
Doporučení:
Share

Ceny v této soutěži

zobrazit info o knizePřej si opatrně (Ephronová, Hallie)
Co se stane, když má žena, která zbavuje lidi zbytečností a dělá jim doma pořádek, za manžela muže, který naopak věci ve velkém hromadí? Ne nadarmo praví staré rčení: Přej… více

Další soutěže najdete na stránkách partnerského portálu České soutěže.