Soutěž

Účastí v soutěži vyjadřujete souhlas s Pravidly soutěží v Klubu knihomolů.

Soutěž o 2 romány Vepsáno krví vlastního srdce

Jamie Fraser se vrací domů a zjišťuje, že za dobu jeho nepřítomnosti se mnohé změnilo. Naštěstí si jeho důvtipná žena Claire dokáže poradit. Ale bude její chytrost stačit i na to, aby odhalila, kdo unesl jejího vnuka?

Únos s jasným záměrem


Píše se rok 1778: Francie vyhlašuje válku Velké Británii, britská armáda opouští Philadelphii a jednotky George Washingtona opouštějí údolí Forge. Jamie Fraser se vrací z vodního hrobu, aby zjistil, že jeho nejlepší přítel se oženil, jeho nemanželský syn ke své hrůze zjistil, kdo je jeho pravý otec a jeho milovaný synovec Ian se chce oženit s Kvakerkou. A Jamieho manželka Claire s jeho sestrou Jenny dávají věci do pořádku.

Jamie s Claire jsou vděční, že jejich dcera Brianna s rodinou žije ve Skotsku dvacátého století a jsou relativně v bezpečí. Nebo ne? Ve skutečnosti Brianna hledá svého syna, který byl unesen mužem, jenž je odhodlán dozvědět se jejich rodinné tajemství za každou cenu. Její manžel Roger, se odvážil k cestě do minulosti ve snaze syna nalézt... I když syn přítomnost neopustil. Teď, když je Roger pryč, se únosce může zaměřit jen na jeden cíl: Briannu.

Ve spolupráci s Edice Knihy Omega
patřící pod společnost Knihy Dobrovský vám přinášíme soutěž,
ve které dva z vás mohou vyhrát knihu Vepsáno krví vlastního srdce.Správnou odpověď na soutěžní otázku hledejte v článku:
Zahrajte si o pokračování příběhu Jamieho s Claire FraserovýchDo soutěže bylo odesláno 936 tipů.

Kdo vyhrál?

irulka23 (936), brouci (936)

Správná odpověď

Kolikátý díl ze série Cizinka je kniha Vepsáno krví vlastního srdce?
Osmý díl.
Doporučení:
Share

Ceny v této soutěži

zobrazit info o knizeVepsáno krví vlastního srdce (Gabaldon, Diana)
Píše se rok 1778: Francie vyhlašuje válku Velké Británii, britská armáda opouští Philadelphii a jednotky George Washingtona opouštějí údolí Forge. Jamie Fraser se vrací z vodního hrobu, aby zjistil, že… více

Další soutěže najdete na stránkách partnerského portálu České soutěže.