Soutěž

Účastí v soutěži vyjadřujete souhlas s Pravidly soutěží v Klubu knihomolů.

Soutěž o 2 literární biografie Lekce

Gisele Bündchen vyrůstala v malém městě na jihu Brazílie a odtud se dostala až na světové módní přehlídky a nafotila stovky kampaní pro nejvlivnější značky. Smysl svého života však objevila až mnohem později a vy si můžete přečíst v čem.

Úspěšná v modelingu i ekologii


Gisele Bündchen, světoznámá topmodelka, herečka a podle časopisu Forbes 89. nejmocnější žena světa, se rozhodla ve své autobiografické knize podělit se čtenáři o své zážitky, názory a životní zkušenosti, které utvářely její život a učinily ho smysluplným.

Gisele, jak ji neznáte
Celý svět ji zná jako úspěšnou, oslňující brazilskou krásku, ale jen několik málo lidí zná opravdovou Gisele, ženu, jejíž soukromý život zdaleka nebyl tak oslnivý a bez mráčku, jak se navenek může zdát.

Gisele – ikona módního průmyslu
Gisele Bündchen vyrůstala spolu se svými sestrami na jihu Brazílie, kde měla to štěstí, že ji v jejích 14 letech potkal modelingový agent hledající nové talenty. O čtyři roky později se Gisele objevila na nezapomenutelné londýnské módní přehlídce Alexandera McQueena s umělým deštěm, která ji katapultovala mezi nejžádanější topmodelky. Od té doby nafotila bezmála 450 reklamních kampaní a více než 1 200 obálek časopisů a má za sebou téměř 500 módních přehlídek pro nejvlivnější světové značky. Stala se ikonou a v módním průmyslu zanechala nesmazatelnou stopu.

Cesta k úspěchu i rodinnému životu
V knize Lekce plné fotografií z jejího veřejného, ale i soukromého života Gisele poprvé veřejnosti odhaluje, jaká opravdu je a co se během svého dosavadního života naučila, aby žila smysluplně – představuje cestu, kterou urazila od bosonohého dětství v malém brazilském městě po mezinárodní úspěch, mateřství a manželství. Dnes Gisele Bündchen působí jako velvyslankyně dobré vůle v UNEP (environmentálním programu OSN) a za své aktivity v oblasti ekologie byla Harvardovou univerzitou jmenována čestnou globální environmentální občankou.

Ve spolupráci se společností Knihcentrum vám přinášíme soutěž,
ve které dva z vás mohou vyhrát knihu Lekce.


logo-Knihcentrum

Správnou odpověď na soutěžní otázku hledejte v článku:
Vyhrajte cestu mezi topmodelky i za smyslem životaDo soutěže bylo odesláno 457 tipů.

Kdo vyhrál?

honzik (457), Ivena (458)

Správná odpověď

Kolik sester má Gisele Bündchen?
Pět.
Doporučení:
Share

Ceny v této soutěži

zobrazit info o knizeLekce (Bündchen, Gisele)
Moje cesta ke smysluplnému životu
Gisele Bündchen, světoznámá topmodelka, herečka a podle časopisu Forbes 89. nejmocnější žena světa, se rozhodla ve své autobiografické knize podělit se čtenáři o své zážitky, názory a životní zkušenosti, které… více

Další soutěže najdete na stránkách partnerského portálu České soutěže.