Vyhrajte cestu mezi topmodelky i za smyslem života

lekce-perex
Při vyslovení jména Gisele Bündchen si mnoho lidí vybaví její úspěchy v modelingu, ale už méně z nás ví, že tato žena své slavné jméno a obličej využila také k mnohem smysluplnějším věcem. Jakým? To si přečtěte v její autobiografii.

Úspěšná v modelingu i ekologii

Gisele Bündchen, světoznámá topmodelka, herečka a podle časopisu Forbes 89. nejmocnější žena světa, se rozhodla ve své autobiografické knize podělit se čtenáři o své zážitky, názory a životní zkušenosti, které utvářely její život a učinily ho smysluplným.

Gisele, jak ji neznáte
Celý svět ji zná jako úspěšnou, oslňující brazilskou krásku, ale jen několik málo lidí zná opravdovou Gisele, ženu, jejíž soukromý život zdaleka nebyl tak oslnivý a bez mráčku, jak se navenek může zdát.

Gisele – ikona módního průmyslu
Gisele Bündchen vyrůstala spolu se svými pěti sestrami na jihu Brazílie, kde měla to štěstí, že ji v jejích 14 letech potkal modelingový agent hledající nové talenty. O čtyři roky později se Gisele objevila na nezapomenutelné londýnské módní přehlídce Alexandera McQueena s umělým deštěm, která ji katapultovala mezi nejžádanější topmodelky. Od té doby nafotila bezmála 450 reklamních kampaní a více než 1 200 obálek časopisů a má za sebou téměř 500 módních přehlídek pro nejvlivnější světové značky. Stala se ikonou a v módním průmyslu zanechala nesmazatelnou stopu.

Cesta k úspěchu i rodinnému životu
V knize Lekce plné fotografií z jejího veřejného, ale i soukromého života Gisele poprvé veřejnosti odhaluje, jaká opravdu je a co se během svého dosavadního života naučila, aby žila smysluplně – představuje cestu, kterou urazila od bosonohého dětství v malém brazilském městě po mezinárodní úspěch, mateřství a manželství. Dnes Gisele Bündchen působí jako velvyslankyně dobré vůle v UNEP (environmentálním programu OSN) a za své aktivity v oblasti ekologie byla Harvardovou univerzitou jmenována čestnou globální environmentální občankou.

 

Lekce

Autorka: Gisele Bündchen

Vydalo: nakladatelství Anag
Překlad: Julie Tesla
Počet stran: 216
Vazba: pevná bez přebalu
Vydáno: 2/2020
ISBN: 978-80-7554-257-1

Přečtěte si více o knize Lekce: Moje cesta ke smysluplnému životu, kterou do soutěže věnovala společnost Knihcentrum.

logo-Knihcentrum

Knihcentrum.cz je internetové knihkupectví, které nabízí sci-fi, detektivky, thrillery, fantasy, učebnice, kuchařky, pohádky, průvodce, knihy pro děti a mládež a levné knihy.

 

Vyhrajte knihu Lekce

O modelkách se často říká, že jsou pouze chodící ramínka na šaty, ale Gisele Bündchen tento stereotyp dokázala úspěšně vyvrátit. Skutečnost, že nafotila stovky reklamních kampaní a má za sebou téměř 500 módních přehlídek pro nejvlivnější světové značky totiž dokázala využít pro dobrou věc a stala se z ní velvyslankyně dobré vůle v UNEP. Díky působení v tomto environmentálním programu OSN a dalším aktivitám v oblasti ekologie ji Harvardova univerzita dokonce jmenovala čestnou globální environmentální občankou a ona sama říká, že její život tím konečně dostal smysl. Přečtěte si, jak dlouhou cestu Gisele Bündchen urazila z malého městečka na jihu Brazílie, než se dostala do povědomí lidí po celém světě.

Ve spolupráci se společností Knihcentrum vám přinášíme soutěž, ve které dva z vás mohou knihu Lekce: Moje cesta ke smysluplnému životu  vyhrát. Stačí, když u soutěžní otázky vyberete jedinou správnou odpověď ze tří možností, a výhra může být vaše. Hodně štěstí!

Soutěž o knihu Lekce
probíhá od 22. do 28. března 2020.

Náš tip pro ty, kteří tuto soutěž ještě moc neznají: Netipujte na začátku soutěže příliš vysoko! Jednou denně můžete své tipy upravovat a zvýšit tak šanci na výhru.

Související soutěž

Soutěž o 2 literární biografie Lekce

Doporučení:
Share

Související knihy

zobrazit info o knizeLekce
Moje cesta ke smysluplnému životu

Bündchen, Gisele

Anag, 2020

Napsat komentář