Soutěž

Účastí v soutěži vyjadřujete souhlas s Pravidly soutěží v Klubu knihomolů.

Soutěž o 2 severské krimi Prorokova zima

Eliasův otec Anders se stal během služební cesty do Sarajeva obětí bombového atentátu a jak se ukazuje, jednalo se o promyšlený plán. Komu Anders překážel a proč? Na to musí Elias s Ylvou přijít dříve, než se půjde o život i jim.

Odhalit vraha a nepřijít o život


Elias dostane dvě zdrcující zprávy najednou. Jedna se týká jeho vlastního zdraví, druhá jeho otce Anderse, který se stane obětí bombového atentátu na služební cestě v Sarajevu. Eliasův život se obrátí vzhůru nohama a nic není takové, jak se zpočátku zdálo. Když ho vyhledá Ylva, milenka jeho otce, společně zjišťují, že Anders žil dvojí život a někdo ho zavraždil, aby ho uklidil z cesty. Uvědomují si, že nyní jsou v nebezpečí také oni sami a je jen na nich, aby zjistili, před kým utíkají a proč. Nikomu nelze věřit, Elias a Ylva mají jen sebe navzájem a riskují svůj život, aby se dopátrali pravdy.

Prorokova zima je prvním dílem trilogie, která slibuje nepřetržité napětí, promyšlenou zápletku a zajímavý náhled na odvrácenou stránku švédských politických praktik.

Ve spolupráci se značkou Vendeta
patřící pod společnost Knihy Dobrovský vám přinášíme soutěž,
ve které dva z vás mohou vyhrát knihu Prorokova zima.Správnou odpověď na soutěžní otázku hledejte v článku:
Získejte pohled do temného zákulisí švédské politikyDo soutěže bylo odesláno 1775 tipů.

Kdo vyhrál?

Hanule12 (1775), hannah1112 (1777)

Správná odpověď

Kolik dětí má Hakan Östlundh?
Tři syny.
Doporučení:
Share

Ceny v této soutěži

zobrazit info o knizeProrokova zima (Östlundh, Hakan)
Elias dostane dvě zdrcující zprávy najednou. Jedna se týká jeho vlastního zdraví, druhá jeho otce Anderse, který se stane obětí bombového atentátu na služební cestě v Sarajevu. Eliasův život se… více

Další soutěže najdete na stránkách partnerského portálu České soutěže.