Soutěž

Účastí v soutěži vyjadřujete souhlas s Pravidly soutěží v Klubu knihomolů.

Soutěž o 2 psychologické thrillery Černá vdova

Edita si myslela, že je Ondřej mužem snů, ale po svatbě se ukázalo, jak moc se mýlila. Manžel ji začne týrat jak psychicky tak fyzicky, dokud v sobě Edita, na pokraji smrti, nenajde sílu k odporu. Bude to pro ni opravdu znamenat cestu ke svobodě?

Smrtí tyrana urpení nekončí


Módní návrhářka Edita žije od smrti prvního manžela jen se svým psem a postupně začíná vnímat zrychlené tikání biologických hodin. Její osud od základu změní setkání s charismatickým Ondřejem, do kterého se bezhlavě zamiluje. Mladá žena přijímá nabídku k sňatku a věří, že konečně přijde i vysněné dítě. Čeká ji však tvrdé prozření.

Z partnera se krátce po svatbě vyklube agresivní násilník, který se neštítí žádné krutosti. Edita, plná ponížení a studu přede všemi pečlivě tají domácí násilí a marně hledá cestu z bludného kruhu. Jako podnikatelka je soběstačná i úspěšná, ale v soukromí se pod vlivem systematického týrání mění v submisivní a vystrašenou bytost.

V jednu chvíli sice najde sílu k odporu, ale její pokus vyklouznout zpod Ondřejovy nadvlády nevyjde tak, jak plánovala. Dochází k tragické konfrontaci a Edita svého muže zabije. Noční můra však nekončí, a teprve teď paradoxně nastává skutečný boj o život… Proč jen se někomu nesvěřila?

Více o této knize si můžete přečíst v našem článku.

Ve spolupráci s nakladatelstvím MaHa vám přinášíme soutěž,
ve které dva z vás mohou vyhrát knihu Černá vdova.Správnou odpověď na soutěžní otázku
hledejte na webu nakladatelství MaHa nebo zde.Do soutěže bylo odesláno 1359 tipů.

Kdo vyhrál?

assaly (1359), Marie64 (1360)

Správná odpověď

Kolik stran má kniha Černá vdova?
Více než tři sta třicet.
Doporučení:
Share

Ceny v této soutěži

zobrazit info o knizeČerná vdova (Harasimová, Markéta)
Módní návrhářka Edita žije od smrti prvního manžela jen se svým psem a postupně začíná vnímat zrychlené tikání biologických hodin. Její osud od základu změní setkání s charismatickým Ondřejem, do… více

Další soutěže najdete na stránkách partnerského portálu České soutěže.