Soutěž

Účastí v soutěži vyjadřujete souhlas s Pravidly soutěží v Klubu knihomolů.

Soutěž o 3 knihy Skvělá domácnost

Potřebujete vyměnit sprchovou hlavici, nově vytapetovat, nebo jen vyzdobit svůj domov novými dekoracemi, ale nevíte jak na to? Nejen pro tyto případy je tu publikace Marthy Stewartové, se kterou bude vaše domácnost dokonalá.

Dokonalá domácnost jednoduše a bez stresu


Martha Stewartová je americká odbornice na organizování, oslavy, úklid, dekorace a spoustu dalších užitečných dovedností. Ať už jde o prostření stolu, vyřezávání dýně nebo opravu kapajícího kohoutku, v této knize najdete prověřené a Marthou vyzkoušené návody, jak se poprat s častými problémy a zvládnout základní domácí práce, které by měl každý znát. Dozvíte se také, jak řešit nepříliš časté záležitosti, jako je přečalounění křesla či správná péče o kočku. Díky stovce odborných rad a užitečných tipů vám tento manuál ukáže, jak zvládnout (téměř) cokoliv – s Martinou pomocí.

V knize najdete například rady a tipy ohledně pronesení přípitku, výroby houpačky, zvětšení šatny, založení ohniště, pletení šály, uspořádání dětské párty, věšení obrazů, odstranění skvrn, oslavy Vánoc, výměny dveřní koule, přípravy sýrového talíře, stlaní postele, tréninku mazlíčků, výběru velikosti koberce, pěstování pokojovek a mnohem více.

Ve spolupráci s nakladatelstvím Zoner Press vám přinášíme soutěž,
ve které tři z vás mohou vyhrát knihu Skvělá domácnost.Správnou odpověď na soutěžní otázku hledejte v článku:
Zasoutěžte si o manuál pro péči o vaši domácnostDo soutěže bylo odesláno 1138 tipů.

Pro současné hlasování z několika účtů na jedné IP adrese jsme byli nuceni vyřadit některé soutěžící. Prosím, dodržujte Pravidla soutěží!

Kdo vyhrál?

zarli (1138), Ivuška61 (1138), janani (1141)

Správná odpověď

Kolik kapitol má kniha Skvělá domácnost?
Dvanáct kapitol.
Doporučení:
Share

Ceny v této soutěži

zobrazit info o knizeSkvělá domácnost (Stewartová, Martha)
„Stále teď slýcháme, že jsme příliš zaneprázdnění učit se něco nového – že do svého rozvrhu nedokážeme napasovat lekci zahradničení, šití nebo seminář malování. S tím důrazně nesouhlasím! Položte telefon… více

Další soutěže najdete na stránkách partnerského portálu České soutěže.