Soutěž

Účastí v soutěži vyjadřujete souhlas s Pravidly soutěží v Klubu knihomolů.

Soutěž o 3 historické knihy Máme holý ruce

Připomeňte si události kolem Sametové revoluce prostřednictvím autentického deníku sedmnáctileté Magdalény. Ta se i přes svůj strach z obušků účastnila demonstrací za svobodu a své dojmy, naděje i obavy si zaznamenávala. A vy se můžete se díky nim vrátit v čase…

Autentické vzpomínky na listopad 1989


Československá socialistická republika, rok 1989. Magdaléně je čerstvých 17 let, chodí do 4.B na pražském gymnáziu, touží po lásce, ale ještě víc po tom žít ve svobodné zemi. Bojí se policejních obušků, ale přesto chodí demonstrovat a Václav Havel je jejím hrdinou. Pak přijde Sametová revoluce.

Máme holý ruce je autentický deník studentky z doby převratu, ale zároveň i historický román, ve kterém jsou popsány události tak, jak se skutečně staly.

Více o této knize si můžete přečíst v našem článku.

Ve spolupráci s nakladatelstvím CPress
patřícím pod společnost Albatros Media vám přinášíme soutěž,
ve které tři z vás mohou vyhrát knihu Máme holý ruce.Správnou odpověď na soutěžní otázku hledejte zde.Do soutěže bylo odesláno 784 tipů.

Kdo vyhrál?

PetraH (784), mikewin (784), Jarka909 (785)

Správná odpověď

Kde v současné době žije Magdaléna Platzová?
Ve Francii.
Doporučení:
Share

Ceny v této soutěži

zobrazit info o knizeMáme holý ruce (Platzová, Magdaléna)
Deník studentky z roku 1989
Československá socialistická republika, rok 1989. Magdaléně je čerstvých 17 let, chodí do 4.B na pražském gymnáziu, touží po lásce, ale ještě víc po tom žít ve svobodné zemi. Bojí se… více

Další soutěže najdete na stránkách partnerského portálu České soutěže.