Soutěž

Účastí v soutěži vyjadřujete souhlas s Pravidly soutěží v Klubu knihomolů.

Soutěž o 3 romány Ochránce

Camille Loganová má pověst rozmazlené tatínkovy holčičky s nákladným životním stylem, ale Jake Sharp brzy zjistí, že ve skutečnosti je úplně jiná. Odolá pokušení, které by ji mohlo v případě ohrožení dokonce stát i život?

Když se povinnost prolne s potěšením


Lidé si myslí, že mají Camille Loganovou přečtenou: tatínkova holčička; krásná, rozmazlená mladá žena, které tatínek financuje její životní styl. Ale Camille je zvyklá mít život ve vlastních rukou. Jednou udělala chybu, která se jí krutě vymstila. Nyní se snaží být nezávislá, ovšem kvůli obchodním aktivitám svého otce je v ohrožení.

Jake Sharp také v minulosti udělal chybu a následky byly zničující – a to jak osobně, tak profesionálně. Přísahal, že už nikdy nedopustí, aby se to opakovalo. Proto přijme práci bodyguarda Camille Loganové. S její pověstí v tom nevidí žádný problém.

Ona je ale ve skutečnosti jiná. Je soucitná, vřelá a zábavná, a povinnost ji chránit se brzy začne prolínat s potěšením. Ale Jake ví, že ji nemůže mít…

Ve spolupráci s nakladatelstvím Cosmopolis vám přinášíme soutěž,
ve které tři z vás mohou vyhrát knihu Ochránce.Správnou odpověď na soutěžní otázku hledejte v článku:
Zasoutěžte si o příběh zakázané láskyDo soutěže bylo odesláno 1266 tipů.

Kdo vyhrál?

jana224 (1266), karolina1979 (1268), ERBEN (1269)

Správná odpověď

Čím se živil Jake Sharp než přijal práci bodyguarda?
Voják.
Doporučení:
Share

Ceny v této soutěži

zobrazit info o knizeOchránce (Malpasová, Jodi Ellen)
Smyslný erotický román od bestsellerové autorky Jodi Ellen Malpasové. Lidé si myslí, že mají Camille Loganovou přečtenou: tatínkova holčička; krásná, rozmazlená mladá žena, které tatínek financuje její životní styl. Ale Camille… více

Další soutěže najdete na stránkách partnerského portálu České soutěže.