Soutěž

Účastí v soutěži vyjadřujete souhlas s Pravidly soutěží v Klubu knihomolů.

Soutěž o 3 novely Šmuky po baronce z Levetzow

Láska se nemění ani v průběhu staletí a je jedno, zda patříte mezi známé osobnosti, nebo jste obyčejní lidé. Právě takové příběhy ve své knize vypráví Karel Fryč a umně je propojil prostřednictvím kolekce šperků patřících kdysi Ulrice von Leventzow.

Originální i fádní milostný příběh


Novela v sobě sjednocuje dvojí příběh lásky. Jednoho milostného vztahu z těch nejproslulejších a jednoho milostného vztahu takzvaně obyčejného, běžného. Jaký je však mezi nimi rozdíl? Každý je prožíván intenzivně, každý je pro své účastníky osudový. Ulrike von Levetzow a Johan Wolfgang Goethe, hydroložka Doris Lévecová a redaktor a fotoreportér Libor Výmarský.

A navíc, oba vztahy, které od sebe dělí téměř dvě stě let, jsou zvláštním způsobem propojeny prostřednictvím výjimečné kolekce šperků z českého granátu patřících kdysi Ulrice von Leventzow. Zde autor Karel Fryč rozvíjí na historickém pozadí příběh vyfabulovaný, ale svou podstatou věčný, originální i běžný zároveň, zkrátka příběh lásky.

Ve spolupráci s nakladatelstvím Cattacan vám přinášíme soutěž,
ve které tři z vás mohou vyhrát knihu Šmuky po baronce z Levetzow.Správnou odpověď na soutěžní otázku hledejte v článku:
Vyhrajte příběh nejen o špercích baronky z LevetzowDo soutěže bylo odesláno 922 tipů.

Kdo vyhrál?

lumul (922), irulka23 (923), brouci (923)

Správná odpověď

Kde je vystavena kolekce šperků Ulrike von Levetzow z knihy Šmuky po baronce z Levetzow?
V Mostě.
Doporučení:
Share

Ceny v této soutěži

zobrazit info o knizeŠmuky po baronce z Levetzow (Fryč, Karel)
Čtyři postavy, dvě staletí, jeden cit
Novela v sobě sjednocuje dvojí příběh lásky. Jednoho milostného vztahu z těch nejproslulejších a jednoho milostného vztahu takzvaně obyčejného, běžného. Jaký je však mezi nimi rozdíl? Každý je prožíván intenzivně,… více

Další soutěže najdete na stránkách partnerského portálu České soutěže.