Soutěž

Účastí v soutěži vyjadřujete souhlas s Pravidly soutěží v Klubu knihomolů.

Soutěž o 3 krimi thrillery Kanibal z Nine Elms

Přestože Kate Marshallová před patnácti lety úspěšně vyřešila případ Kanibala z Nine Elms, od policie odešla a nyní přednáší na univerzitě a žije relativně poklidným životem. To se má však brzy změnit, když se objeví napodobitel někdejšího vraha.

Vrah napodobitel


Před patnácti lety byla Kate Marshallová vycházející hvězdou londýnské policie. Dokázala vyřešit sledovaný případ nebezpečného a krutého sériového vraha s přiléhavou přezdívkou Kanibal z Nine Elms, i když přitom sama málem zemřela.

Nyní Kate přednáší na univerzitě a snaží se vést poklidný život, když se minulost začne vracet. E-mail s žádostí o pomoc ji vtáhne nejen do právě probíhajícího vyšetřování vražd mladých dívek. Jejich modus operandi nebezpečně připomíná případ, který před patnácti lety vyřešila.

Nevrací se jen vzpomínky. Vrah napodobitel chce dokončit započatou práci… A tak se i Kate musí vrátit k vyšetřování, aby dokončila tu svoji – chytit dalšího sériového vraha.

Ve spolupráci s nakladatelstvím Cosmopolis vám přinášíme soutěž,
ve které tři z vás mohou vyhrát knihu Kanibal z Nine Elms.Správnou odpověď na soutěžní otázku hledejte v článku:
Zahrajte si o hon na napodobitele starých vraždDo soutěže bylo odesláno 1194 tipů.

Kdo vyhrál?

klekipetra (1194), Fanda82 (1195), olinka75 (1196)

Správná odpověď

Kolikátou knihou ze série s Kate Marshallovou je thriller Kanibal z Nine Elms?
První kniha.
Doporučení:
Share

Ceny v této soutěži

zobrazit info o knizeKanibal z Nine Elms (Bryndza, Robert)
Před patnácti lety byla Kate Marshallová vycházející hvězdou londýnské policie. Dokázala vyřešit sledovaný případ nebezpečného a krutého sériového vraha s přiléhavou přezdívkou Kanibal z Nine Elms, i když přitom sama… více

Další soutěže najdete na stránkách partnerského portálu České soutěže.