Soutěž

Účastí v soutěži vyjadřujete souhlas s Pravidly soutěží v Klubu knihomolů.

Soutěž o 3 knihy Příběhy pro kluky, kteří se nebojí být výjimeční 2

Aby se mohl člověk stát vzorem a inspirací pro ostatní, nemusí umět létat nebo mít nadpřirozenou sílu jako superhrdina. Svět se dá měnit mnoha způsoby a muži a chlapci, o kterých si můžete přečíst, to všichni do jednoho zvládli.

Úžasné mužské vzory pro odvážné kluky


Nečekejte tu ale příběhy žádných akčních hrdinů zachraňujících lidstvo ani miláčků osudu, kterým sudičky nadělily krásu, inteligenci, štěstí a bohatství už do kolébky. Ne – každá z osobností v téhle knize si musela vybojovat nějaký svůj zápas.

Někdo se dokázal vzepřít nepřiznivému životnímu údělu, vymanit se z prostředí, odkud vzešel, vypracovat se díky své píli či neotřesitelné důvěře v sebe sama. Jiný se nebál vybočit z rady, prolamovat společenská tabu, čelit předsudkům nebo autoritám, často navzdory nesnázím a velkému nebezpečí. Další z hrdinů se vzdali svého pohodlí, aby pomáhali druhým, nebo za ně dokonce bojovali, protože jim nebyl lhostejný jejich osud ani osud našeho světa jako celku.

Ať už jde o chlapce a muže slavné či méně slavné, hrdiny z doby minulé anebo současné, každý jeden z jejich příběhů dokáže zaujmout a hluboce oslovit. Všechny totiž ukazují, že člověk nemusí být zrovna superhrdinou, aby dokázal být vzorem pro ostatní! Nenechte si ujít další stovku medailonků úžasných osobností a jejich osudů!

Ve spolupráci s nakladatelstvím PRESCO GROUP a.s.
vám přinášíme soutěž, ve které tři z vás
mohou vyhrát knihu Příběhy pro kluky, kteří se nebojí být výjimeční 2.Správnou odpověď na soutěžní otázku hledejte v článku:
Vyhrajte nové inspirativní příběhy pro výjimečné klukyDo soutěže bylo odesláno 896 tipů.

Kdo vyhrál?

Marci55 (896), a,k (896), maximo (896)

Správná odpověď

Kdo je autorem ilustrací v knize Příběhy pro kluky, kteří se nebojí být výjimeční 2?
Quinton Winter.
Doporučení:
Share

Ceny v této soutěži

zobrazit info o knizePříběhy pro kluky, kteří se nebojí být výjimeční 2 (Brooks, Ben)
Nečekejte tu ale příběhy žádných akčních hrdinů zachraňujících lidstvo ani miláčků osudu, kterým sudičky nadělily krásu, inteligenci, štěstí a bohatství už do kolébky. Ne – každá z osobností v téhle… více

Další soutěže najdete na stránkách partnerského portálu České soutěže.