Soutěž

Účastí v soutěži vyjadřujete souhlas s Pravidly soutěží v Klubu knihomolů.

Soutěž o 2 dětské knihy Violka a Fujtíšek

Zažijte dobrodružství s malou vílí holčičkou Violkou, se strašáčkem Fujtíškem a některá i s oběma najednou. Přestože jejich rodiny se většinu roku tváří, jako by se neznali, nakonec si dokáží podat pomocnou ruku a vy můžete zjistit proč.

Dobrodružství víly a strašidla


Na rozhraní pole a lesa se k sobě tisknou dva domečky. Sotva byste si jich všimli. Vejdou se totiž tak akorát do dlaně. Kdo v nich bydlí? V tom pěkném, upraveném bydlí malá vílí holčička Violka se svojí maminkou. V tom druhém, umouněném žijí strašidla jménem Šišákovi a jejich zvědavý, neposedný syn Fujtíšek. Obě rodiny většinu roku dělají, jako by se neznaly. Jenomže rok je dlouhá doba a může se během něj stát spousta veselých, napínavých a dobrodružných příhod.

Violka a Fujtíšek, někdy sami a někdy společně, zakoušejí, jaké to je jít poprvé do lesní školy a školky, ochočit si rejska, jet na voze taženém lučními kobylkami, utíkat před ropuchou, bojovat s pavoukem nebo tančit při měsíčku.

A když jde do tuhého, dokážou si nakonec víly se strašidly podat pomocnou ruku.

Ve spolupráci s nakladatelstvím Triton vám přinášíme soutěž,
ve které dva z vás mohou vyhrát knihu Violka a Fujtíšek.Správnou odpověď na soutěžní otázku hledejte v článku:
Zasoutěžte si o příběhy z domečků na kraji lesaDo soutěže bylo odesláno 860 tipů.

Pro současné hlasování z několika účtů na jedné IP adrese jsme byli nuceni vyřadit některé soutěžící. Prosím, dodržujte Pravidla soutěží!

Kdo vyhrál?

Kristulka (861), hanusl (862)

Správná odpověď

Jaký strom roste vedle domečků Violky a Fujtíka?
Bříza.
Doporučení:
Share

Ceny v této soutěži

zobrazit info o knizeViolka a Fujtíšek (Kavková, Martina)
Na rozhraní pole a lesa se k sobě tisknou dva domečky. Sotva byste si jich všimli. Vejdou se totiž tak akorát do dlaně. Kdo v nich bydlí? V tom pěkném,… více

Další soutěže najdete na stránkách partnerského portálu České soutěže.