Soutěž

Účastí v soutěži vyjadřujete souhlas s Pravidly soutěží v Klubu knihomolů.

Soutěž o 3 audioknihy Hovor se smrtí

Jediná odpověď může zachránit život kamarádky, ale vyděšená Tanya Kaitlinová není schopna si vybavit správnou odpověď. Co se s Karen stane a koho dalšího si pachatel vyhlédne, aby přiživil strach losangeleských obyvatel?

Přijmi hovor, odpověz správně a zachraň život


Losangeleští detektivové Hunter a Garcia stojí před dalším neuvěřitelným případem. Pronásledují vraha, který si své oběti hledá v ulicích a na sociálních sítích, kde je poté děsí anonymními zprávami a živí se jejich strachem.

Když si chce po náročném týdnu Tanya Kaitlinová odpočinout a udělat si konečně večer pro sebe, z ničeho nic jí zazvoní mobil. Tanya hovor přijme a tím taky začíná její noční můra. Její kamarádka Karen je s roubíkem připoutaná k židli ve svém bytě. Pokud Tanya hovor přeruší nebo se odmítne dívat, bude příště na řadě ona. A pokud Tanya neodpoví popravdě na jednu otázku, její přítelkyni brutálně zavraždí. Problém je jen, že si Tanya na správnou odpověď nemůže vzpomenout.

Více o této audioknize si můžete přečíst v našem článku.

Ve spolupráci se společností Audiotéka.cz vám přinášíme soutěž,
ve které tři z vás mohou vyhrát audioknihu Hovor se smrtí.Správnou odpověď na soutěžní otázku
hledejte na webu Audiotéka.cz nebo zde.Do soutěže bylo odesláno 624 tipů.

Kdo vyhrál?

Vobo (625), veam (627), Had (628)

Správná odpověď

Kde žije Chris Carter?
V Londýně.
Doporučení:
Share

Ceny v této soutěži

zobrazit info o knizeHovor se smrtí (Carter, Chris)
Audiokniha
Losangelští detektivové Hunter a Garcia stojí před dalším neuvěřitelným případem. Pronásledují vraha, který si své oběti hledá v ulicích a na sociálních sítích, kde je poté děsí anonymními zprávami a… více

Další soutěže najdete na stránkách partnerského portálu České soutěže.