Soutěž

Účastí v soutěži vyjadřujete souhlas s Pravidly soutěží v Klubu knihomolů.

Soutěž o 3 stažení audioknihy Ochráním tě

Niamh by k vraždě motiv měla, ale přesto za manželovou smrtí nestojí, ale kdo je tedy vrahem? Odpověď se pokouší najít v jeho minulosti, zatímco vyšetřovatelka Sylvia Braqueová se pouští po čerstvých stopách. Objeví něco důležitého?

Vražedný útok v Paříži


Manželé Niamh a Ruairidh Macfarlaneovi vlastní hebridskou luxusní oděvní značku Ranish Tweed. Když se společně vypraví na služební cestu do Paříže, Niamh se dozví o manželově poměru s ruskou módní návrhářkou a vzápětí se stane svědkem toho, jak Ruairidh i s milenkou zahyne při výbuchu bomby.

Zatímco se pařížští policisté i jejich skotští kolegové pouštějí do pátrání, vdova v žalu odjíždí domů na ostrov Lewis. Ve známém prostředí se probírá vzpomínkami na své manželství a snaží se odhalit, kdo by mohl stát o Ruairidhovu smrt. Francouzská policie mezitím vyloučí možnost teroristického útoku a vysílá na ostrovy Vnějších Hebrid vyšetřovatelku Sylvii Braqueovou, aby vyslechla hlavní podezřelé z vraždy.

Ve spolupráci s vydavatelstvím OneHotBook vám přinášíme soutěž,
ve které tři z vás mohou vyhrát stažitelnou nahrávku audioknihy Ochráním tě.Správnou odpověď na soutěžní otázku hledejte v článku:
Zasoutěžte si o návrat na ostrov Lewis


Ceny do soutěže poskytlo vydavatelství OneHotBook prostřednictvím portálu Audiolibrix.

Do soutěže bylo odesláno 637 tipů.

Kdo vyhrál?

Marketa2644 (637), mikewin (639), Standa733 (639)

Správná odpověď

Kde žije Peter May?
Ve Francii.
Doporučení:
Share

Ceny v této soutěži

zobrazit info o knizeOchráním tě (May, Peter)
Audiokniha
Manželé Niamh a Ruairidh Macfarlaneovi vlastní hebridskou luxusní oděvní značku Ranish Tweed. Když se společně vypraví na služební cestu do Paříže, Niamh se dozví o manželově poměru s ruskou módní… více

Další soutěže najdete na stránkách partnerského portálu České soutěže.