Soutěž

Účastí v soutěži vyjadřujete souhlas s Pravidly soutěží v Klubu knihomolů.

Soutěž o 2 thrillery Město ztracených

Město Rockton mělo poskytnou útočiště těm, kteří se potřebují skrýt před nebezpečím číhajícím v jejich minulosti. Ovšem na místě, kde má každý nějaké tajemství, nelze spokojeně fungovat navždy a Casey Duncanová se o tom přesvědčí na vlastní kůži.

Útěk do pustiny


Casey Duncanová studuje na policejní akademii a těší se, jak si splní sen stát se policistkou a vyšetřovat ty nejzapeklitější případy. Ale jediný večer jí změní život navždy. Ji a jejího přítele Blainea přepadne pouliční gang. Blaine uteče, ale Casey skončí v kómatu a prodělá dlouhé léčení. Znovu se setkává s Blainem a ve vypjatém okamžiku ho zastřelí. Kromě terapeutů přizná svůj čin pouze kamarádce Dianě.

Po letech je z Casey úspěšná policistka, řeší ty nejzávažnější násilné zločiny a vypadá to, že se vyrovnala se vším, co ji potkalo. Má přítele, pomáhá Dianě, kterou pronásleduje násilnický bývalý manžel, a věnuje se hlavně práci, dokud nepřijde Diana s tím, že se doslechla o městě Rockton, jež přijímá lidi na útěku, kteří se potřebují zbavit dosavadního života. A to Dianu láká, takže přemluví Casey, aby si o pobyt v tomto městě zažádaly obě.

Znamená to život uprostřed kanadské divočiny, v podmínkách prvních osadníků, s minimem moderních vymožeností. Ale i v tak malé a odloučené komunitě, kde každý má nějaké temné tajemství, dochází ke zločinům, a tak se Casey ihned ujímá práce detektiva a začne vyšetřovat nejen vraždu, ale i podivná zmizení.

Ve spolupráci se společností Knihcentrum vám přinášíme soutěž,
ve které dva z vás mohou vyhrát knihu Město ztracených.


logo-Knihcentrum

Správnou odpověď na soutěžní otázku hledejte v článku:
Zahrajte si o azyl pro lidi prchající před minulostíDo soutěže bylo odesláno 655 tipů.

Kdo vyhrál?

Lube (656), jedla (656)

Správná odpověď

Kolik let bylo Casey Duncanové, když ji a jejího přítele přepadli?
Osmnáct let.
Doporučení:
Share

Ceny v této soutěži

zobrazit info o knizeMěsto ztracených (Armstrong, Kelley)
Casey Duncanové je osmnáct, studuje na policejní akademii a těší se, jak si splní sen stát se policistkou a vyšetřovat ty nejzapeklitější případy. Ale jediný večer jí změní život navždy.… více

Další soutěže najdete na stránkách partnerského portálu České soutěže.