Soutěž

Účastí v soutěži vyjadřujete souhlas s Pravidly soutěží v Klubu knihomolů.

Soutěž o 3 audioknihy Dlouhá trnitá cesta z pekla

Marilyn Manson je jednou z nejkontroverznějších hudebních ikon, ale také je velmi inteligentní a podnikavý a dokonce vlastní úspěšnou firmu vyrábějící absinth. V jeho životě je ovšem zajímavostí ještě více a vy si je můžete poslechnout v podání Kajetána Písařovice.

Z křesťanské školy na rocková pódia


Dlouhá trnitá cesta z pekla provádí skandálním životem jedné z nejkontroverznějších hudebních ikon. Audiokniha stejně otevřená, drsná, fascinující i vulgární jako sám Marilyn Manson.

Autobiografie Briana Warnera vystupujícího pod pseudonymem Marilyn Manson využívá motivu z Dantova Pekla – v němž jednotlivé kruhy znázorňují postupné fáze vývoje Mansonova života od vyděšeného žáčka křesťanské školy až po apoteózu v podobě antikristovské superhvězdy.

Dlouhá trnitá cesta z pekla je nanejvýš skandální, ale také vtipná, sarkastická a čtivá kniha, která je také v celosvětovém měřítku uznávána jako jedna z nejlepších rockových biografií vůbec. Manson se ve své biografii nebojí vyzpovídat ze všech svých dětských obav a strachů, sebenenávisti, krutosti vůči sobě i ostatním, rozervanosti, zálibě v drogách i setkání s okultismem a satanismem. Ale kdo by taky čekal romantický román od nejtemnější americké celebrity všech dob.

Více o této audioknize si můžete přečíst v našem článku.

Ve spolupráci se společností Audiotéka.cz vám přinášíme soutěž,
ve které tři z vás mohou vyhrát audioknihu Dlouhá trnitá cesta z pekla.Správnou odpověď na soutěžní otázku
hledejte na webu Audiotéka.cz nebo zde.Do soutěže bylo odesláno 327 tipů.

Kdo vyhrál?

janani (627), veam (627), irenajak (628)

Správná odpověď

Čemu se kromě hudby věnuje Marilyn Manson?
Malování.
Doporučení:
Share

Ceny v této soutěži

zobrazit info o knizeDlouhá trnitá cesta z pekla (Strauss - Neil, Manson, Marilyn)
Audiokniha
Dlouhá trnitá cesta z pekla provádí skandálním životem jedné z nejkontroverznějších hudebních ikon. Audiokniha stejně otevřená, drsná, fascinující i vulgární jako sám Marilyn Manson. Napsal Neil Strauss a Marilyn Manson.… více

Další soutěže najdete na stránkách partnerského portálu České soutěže.