Soutěž

Účastí v soutěži vyjadřujete souhlas s Pravidly soutěží v Klubu knihomolů.

Soutěž o 3 thrillery Lži, samé lži

Dvojnice Marilyn Monroe a bývalá královna krásy Didi Stormová se tolik let snažila získat pozornost, až to vzdala a zmizela v poušti. Nyní se zdá, že je zpět, ovšem její nejnovější pokus o přilákání zájmu médií končí tragicky. Nebo z okna skočil někdo jiný?

Když ambice vedou až k vraždě


Teprve ve smrti si bývalá královna krásy jménem Didi užívá velkolepou pozornost médií, po které celý život toužila. Před dvaceti lety pracovala v lasvegaském klubu jako dvojnice Marilyn Monroe a vír nočního života jí ponechával jen velmi málo času na výchovu dcery Remmi. Nyní někdo vydal její neautorizovaný životopis a ona vzápětí vyskočila z okna. Policie to považuje za jasnou sebevraždu, nebo snad o zoufalý pokus o upoutání pozornosti, který tragicky nevyšel.

Remmi však ví, že pravda není tak jednoduchá. Mrtvola na chodníku sice vypadala jako Didi, měla také její šaty a paruku – ale nebyla to Didi. Jak by také mohla, když skutečná Didi před dlouhou řádkou let záhadně zmizela v poušti? Policie po ní tenkrát marně pátrala a následně ji prohlásila za nezvěstnou.

Jestliže však mrtvá žena není Didi, kdo ležel v kaluži krve na chodníku? A jaká je mezi oběma ženami spojitost? Remmi je rozhodnuta přijít věci na kloub a společně s policejní vyšetřovatelkou a svým idolem z dětství postupně odhaluje temná zákoutí historie vlastní rodiny. Zdá se, že bezcitné ambice a pokřivené lži by mohly někoho znovu dohnat k vraždě…

Ve spolupráci s nakladatelstvím Domino vám přinášíme soutěž,
ve které tři z vás mohou vyhrát knihu Lži, samé lži.Správnou odpověď na soutěžní otázku hledejte v článku:
Vyhrajte temná tajemství rodiny Didi StormovéDo soutěže bylo odesláno 1388 tipů.

Kdo vyhrál?

kistka (1388), statek (1388), goldiex (1388)

Správná odpověď

Jakou barvu měly lodičky ženy, která před Remmi vyskočila z okna?
Růžovou.
Doporučení:
Share

Ceny v této soutěži

zobrazit info o knizeLži, samé lži (Jackson, Lisa)
Teprve ve smrti si bývalá královna krásy jménem Didi užívá velkolepou pozornost médií, po které celý život toužila. Před dvaceti lety pracovala v lasvegaském klubu jako dvojnice Marilyn Monroe a… více

Další soutěže najdete na stránkách partnerského portálu České soutěže.