Soutěž

Účastí v soutěži vyjadřujete souhlas s Pravidly soutěží v Klubu knihomolů.

Soutěž o 3 romány Načítání

Adam je klasickým zástupcem generace, která se v kyberprostoru orientuje jako ryba ve vodě a je přesvědčen, že internet dává příležitost, změnit svět. Ne všichni ostatní hrdinové románu by s ním souhlasili, přesto mají něco společného.

Impulz pro změnu


Román Vadima Petrova na aktuální téma virtuálních životů, kyberterorismu a fake news.

Adam je představitel internetové generace. Také je programátor, počítačový hacker a aktivista. Je přesvědčený, že dosavadní společenská pravidla musí skončit a nahradí je jiná. Internet a volný přístup všech a ke všemu k tomu dává jedinečnou příležitost. Ne všechny z jeho generace to trápí, život nabízí tolik jiných povyražení než měnit svět, ale je to jedna ze zábavných možností. Adamova přítelkyně Eva má například o životě zcela jinou představu. Daniel je čerstvý důchodce. Snaží se ještě nějak chytit. Jenže pracovní trh potřebuje mladé lidi, kteří dokážou přepínat mezi reálným a virtuálním světem automaticky, bez přemýšlení. Navíc Daniel cítí, jak mu ubývá energie. Dost sil ho stojí, aby se přicházejícímu stáří ubránil a přirozený úpadek organismu zpomalil. Jeho o dost mladší partnerka Clare věnovala veškerý čas kariéře a životnímu stylu bez dětí. Velkou rodinu ale vždycky chtěla. Má poslední příležitost něco s tím udělat. Posledním z hlavních hrdinů je Wang. Životní tragédie mu změnila pohled na svět. Stal se vnímavější. Ti všichni mají silnou touhu po životní změně. Jen potřebují impulz.

Ve spolupráci s nakladatelstvím Cosmopolis vám přinášíme soutěž,
ve které tři z vás mohou vyhrát knihu Načítání.Správnou odpověď na soutěžní otázku hledejte v článku:
Získejte román o životě ve virtuálním světěDo soutěže bylo odesláno 1179 tipů.

Kdo vyhrál?

bobišekP (1179), volta (1180), savoj (1180)

Správná odpověď

Čím byl původně Vadim Petrov?
Hudebníkem.
Doporučení:
Share

Ceny v této soutěži

zobrazit info o knizeNačítání (Petrov, Vadim)
Román Vadima Petrova na aktuální téma virtuálních životů, kyberterorismu a fake news. Adam je představitel internetové generace. Také je programátor, počítačový hacker a aktivista. Je přesvědčený, že dosavadní společenská pravidla musí… více

Další soutěže najdete na stránkách partnerského portálu České soutěže.