Soutěž

Účastí v soutěži vyjadřujete souhlas s Pravidly soutěží v Klubu knihomolů.

Soutěž o 2 romány Příšerné tchyně

Angelika se sestrou ve svých neobyčejných kadeřnických salonech pomohly s láskou už mnoha zákazníkům. Ovšem kdo poradí jí, když má hlavu plnou pochybností ohledně vztahu s mladším mužem, který má navíc velmi svéráznou matku?

Nové příběhy ze Salonu d'Amour


V pohádkách jsou macechy zlé. A i ve skutečném životě není dobré se jim podřizovat. O tom je Angelika Lagermark přesvědčena. Ze zkušenosti.

Před šesti měsíci chytila Angelika svatební kytici, a teď se nemůže dočkat svatby. Ale Angelika má pochybnosti. Je Magnus ten pravý? Jeho matka, která se po nehodě ve vlastním bytě k Angelice nečekaně přestěhovala, rozhodně není spolubydlícím, jakého Angelika chce. Život je boj. Angelika nikdy neměla děti, po kterých strašně toužila, ale když jí do života vstoupil malý Folke, dostala šanci být jeho dospělým vzorem. Folke trpí selháním ledvin a potřebuje transplantaci. Ale najít dárce není snadné. A jak mluvit s dítětem, které klade závažné otázky týkající se smrti?

Angelika se svou sestrou mají na Gotlandu dvě zavedené kadeřnictví, ale ve skutečnosti mají jiný cíl: pomáhají lidem najít lásku. Setkáváme se s Egilem, který trpí posttraumatickým syndromem, protože jeho přítelkyně mu oznámila, že by si měli dát pauzu a získat nové zkušenosti. Nyní Egil dává každý týden do místních novin inzerát pod pseudonymem „Nezkušený“ a hledá ženy, které ho naučí umění lásky. Určitě potřebuje pomoc.

To, že se jdete nechat ostříhat do Salonu lásky, nikdy není náhoda. A nikdy není příliš pozdě na to najít lásku. Angelika vám již vychází vstříc!

Ve spolupráci s nakladatelstvím Omega vám přinášíme soutěž,
ve které dva z vás mohou vyhrát knihu Příšerné tchyně.Správnou odpověď na soutěžní otázku hledejte v článku:
Vyhrajte pokračování příběhu majitelky Salonu láskyDo soutěže bylo odesláno 1199 tipů.

Kdo vyhrál?

jezakai (1199), Sviták (1199)

Správná odpověď

Jak se jmenuje Magnusova matka?
Judith.
Doporučení:

Ceny v této soutěži

zobrazit info o knizePříšerné tchyně (Jansson, Anna)
V pohádkách jsou macechy zlé. A i ve skutečném životě není dobré se jim podřizovat. O tom je Angelika Lagermark přesvědčena. Ze zkušenosti. Před šesti měsíci chytila Angelika svatební kytici,… více

Další soutěže najdete na stránkách partnerského portálu České soutěže.