Soutěž

Účastí v soutěži vyjadřujete souhlas s Pravidly soutěží v Klubu knihomolů.

Soutěž o 3 audioknihy Jedna želva za druhou

Obsedantně kompulzivní porucha dokáže lidem značně komplikovat život a Aza Holmesová to zná na vlastní kůži. Přesto se však nechá od kamarádky přesvědčit, aby se pustily do pátrání po zmizelém miliardáři. Nebo ji k tomu vede něco jiného?

Nekonečný boj s vlastními myšlenkami

Šestnáctiletá Aza se sice jmenuje příjmením stejně jako slavný detektiv, ale přesto neměla vůbec v plánu pátrat po záhadně zmizelém miliardáři, s jehož synem se v dětství přátelila. V sázce je však sto tisíc dolarů a její nejlepší kamarádka Daisy, se nemůže dočkat, až se společně pustí do vyšetřování.

Aza se opravdu snaží dělat všechno správně, zároveň však bojuje s nekončícím vírem svých vlastních myšlenek, kterým není schopná poručit… Jako by nestačilo, že s ní cloumají hormony, potýká se ještě s množstvím úzkostí a obsedantně kompulzivní poruchou.

Ve spolupráci s vydavatelstvím OneHotBook vám přinášíme soutěž,
ve které tři z vás mohou vyhrát
stažitelnou nahrávku audioknihy Jedna želva za druhou.

Správnou odpověď na soutěžní otázku hledejte v článku:
Získejte pátrání po zmizelém miliardáři

Ceny do soutěže poskytlo vydavatelství OneHotBook prostřednictvím portálu Audiolibrix.

Soutěžní otázka

Jak se jmenuje syn Rusella Picketta?

David.
Daniel.
Davis.

Tato soutěž je určena pouze pro registrované členy Klubu knihomolů.
Přihlašte se. / Zaregistrujte se.

Ceny v této soutěži

zobrazit info o knizeJedna želva za druhou (Green, John)
Audiokniha

Další soutěže najdete na stránkách partnerského portálu České soutěže.