Soutěž

Účastí v soutěži vyjadřujete souhlas s Pravidly soutěží v Klubu knihomolů.

Soutěž o 3 audioknihy Když to tam není, tak to tam nehledej

Anna se vydává s jediným kufrem do Prahy, aby si zde našla práci a především se vyrovnala s minulostí a konečně si začala plnit své sny. Koho a co jí osud postaví do cesty a jak tyto události ovlivní její život, si můžete poslechnout v podání Vandy Hybnerové.

Dáma z tramvaje


Anna – nosí kabát po babičce, spí ve spacáku ve sklepním bytě, jehož výhled z okna nenabízí víc než kotníky kolemjdoucích a psí zadky. V kufru má svetry proti listopadovému chladu, dopisní papír a srolovaný příbor v utěrce, jako když byla malá a jezdila s rodiči stanovat. Z rodné vesnice do hlavního města přijela proto, aby zjistila, jestli pořád ještě utíká od minulosti, nebo si už plní své vlastní sny. Koupí si mapu Prahy, vydá se poznat hlavní město a z její minulosti, u koho není jasné, jestli půjde s ní, vedle ní, nebo z cesty úplně sejde. Zásadní vliv na směr jejího života má ale neznámá dáma z tramvaje, která, aniž by měla sebemenší tušení, navždy ovlivní její život.

Krátké kapitoly rychle posouvají děj, jsou plné obyčejných příběhů s neobyčejnou dávkou sebeironie a humoru. Kniha Když to tam není, tak to tam nehledej je volným pokračováním autorčiny prvotiny Suchý hadr na dně mořském, kterou pozitivně hodnotili nejen čtenáři, ale ocenila ji také kritika.

Více o této audioknize si můžete přečíst v našem článku.

Ve spolupráci se společností Audiotéka.cz vám přinášíme soutěž,
ve které tři z vás mohou vyhrát
audioknihu Když to tam není, tak to tam nehledej.


audiotekaCZ_logo

Správnou odpověď na soutěžní otázku
hledejte na webu Audiotéka.cz nebo zde.Do soutěže bylo odesláno 951 tipů.

Kdo vyhrál?

Irena Poláková (951), Had (951), hajana (951)

Správná odpověď

Kolik minut má audiokniha Když to tam není, tak to tam nehledej?
242 minut.
Doporučení:

Ceny v této soutěži

zobrazit info o knizeKdyž to tam není, tak to tam nehledej (Chřibková, Ivana)
Audiokniha
Anna - nosí kabát po babičce, spí ve spacáku ve sklepním bytě, jehož výhled z okna nenabízí víc než kotníky kolemjdoucích a psí zadky. V kufru má svetry proti listopadovému… více

Další soutěže najdete na stránkách partnerského portálu České soutěže.