Soutěž

Účastí v soutěži vyjadřujete souhlas s Pravidly soutěží v Klubu knihomolů.

Soutěž o 3 dětské knihy Dráček Zog a princezna rebelka

Co dělat, když se dostanete do nesnází? Přivolejte si létající ambulanci. Princezna Ella a dráček Zog jsou vždy připraveni pomoci a ještě si při tom užijí spoustu zábavy. Přidejte se k nim na jejich dobrodružné cestě i vy.

Létající pomoc na každé trápení


Víte, čemu se učí malí dráčci v dračí škole moudré slečny Drakounové? Učí se tam létat, řvát, chrlit oheň, ale taky chytat princezny nebo bojovat s rytířem.

Dráček Zog je tím nejsnaživějším ze všech žáků, ale také tím, komu se nevyhne žádná pohroma. S každou zkouškou (a každým úrazem, modřinou nebo ochořením) se zdá, že je jeho sen o získání zlaté hvězdy pro toho nejlepšího vzdálenější a vzdálenější. Když se ovšem do věci vloží princezna Ella, jde všechno snáz a Zog s její pomocí nakonec dosáhne vytouženého cíle. Ella totiž není jen tak nějaká princezna – je to pořádná rebelka! Nažehlené šatičky a drahokamy jí nic neříkají, raději by cestovala po celém světě a pomáhala potřebným. A přesně to také udělá – na zádech dráčka Zoga!

Kdo to volá o pomoc? Mořská panna, která se spálila na sluníčku? Nachlazený lev? Nešťastný jednorožec? Stačí zavolat létající ambulanci, která najde lék na každé trápení!

Ve spolupráci s nakladatelstvím PRESCO GROUP a.s.
vám přinášíme soutěž, ve které tři z vás
mohou vyhrát knihu Dráček Zog a princezna rebelka.Správnou odpověď na soutěžní otázku hledejte v článku:
Zahrajte si o dobrodružnou výpravu na dračím hřbetuDo soutěže bylo odesláno 1298 tipů.

Kdo vyhrál?

olly (1298), veveruska (1298), hanusl (1299)

Správná odpověď

Kdo ilustroval knihu Dráček Zog a princezna rebelka?
Axel Scheffler
Doporučení:

Ceny v této soutěži

zobrazit info o knizeDráček Zog a princezna rebelka (Donaldson, Julia)
Víte, čemu se učí malí dráčci v dračí škole moudré slečny Drakounové? Učí se tam létat, řvát, chrlit oheň, ale taky chytat princezny nebo bojovat s rytířem. Dráček Zog je tím… více

Další soutěže najdete na stránkách partnerského portálu České soutěže.