Soutěž

Účastí v soutěži vyjadřujete souhlas s Pravidly soutěží v Klubu knihomolů.

Soutěž o 3 knihy rozhovorů Stříbrný vítr

Mezi současnými českými lékaři, vědci a umělci se najde mnoho zajímavých osobností. A rozhovory s několika z nich o jejich práci i soukromí si můžete přečíst v knize oblíbené moderátorky Jitky Novotné.

Zpověď patnácti úspěšných


Moderátorku Jitku Novotnou znáte z vysílání Českého rozhlasu a České televize. Je poučenou a zároveň empatickou partnerkou zpovídaných osobností, což jistě přispělo k mimořádné posluchačské oblibě jejího cyklu rozhlasových rozhovorů „se zajímavými muži“, který pod názvem Stříbrný vítr vysílá stanice Dvojka.

Pro stejnojmennou publikaci vybrala rozhovory s významnými osobnostmi současné české umělecké a vědecké scény. Představuje nejen jejich profesní přínos, ale v citlivých průhledech do soukromí se jí zároveň daří rozkrývat lidské kvality zpovídaných. V neposlední řadě pak seznamuje čtenáře s mnohotvárností a úskalími jejich oborů.

Více o této knize si můžete přečíst v našem článku.

Ve spolupráci s nakladatelstvím Radioservis vám přinášíme soutěž,
ve které tři z vás mohou vyhrát knihu Stříbrný vítr.Správnou odpověď na soutěžní otázku hledejte zde.Do soutěže bylo odesláno 776 tipů.

Kdo vyhrál?

dohamar (777), blapin (777), holcice (777)

Správná odpověď

Kolik rozhovorů vybrala autorka pro knihu Stříbrný vítr?
Patnáct.
Doporučení:

Ceny v této soutěži

zobrazit info o knizeStříbrný vítr (Novotná, Jitka)
15 rozhovorů se zajímavými muži
Moderátorku Jitku Novotnou znáte z vysílání Českého rozhlasu a České televize. Je poučenou a zároveň empatickou partnerkou zpovídaných osobností, což jistě přispělo k mimořádné posluchačské oblibě jejího cyklu rozhlasových rozhovorů… více

Další soutěže najdete na stránkách partnerského portálu České soutěže.