Soutěž

Účastí v soutěži vyjadřujete souhlas s Pravidly soutěží v Klubu knihomolů.

Soutěž o 3 biografické romány Oona & Salinger

Navštivte večírky americké zlaté mládeže, plňte si spolu se slavnými hlavními hrdiny jejich sny a především s nimi prožijte krátký, ale o to intenzivnější milostné vzplanutí. Oona O’Neill a Jerry Salinger na vás již čekají ve Stork Clubu.

Téměř zapomenutá láska slavných osobností


Setkají se ve slavném newyorském Stork Clubu v roce 1940. Šestnáctiletá Oona O’Neill je zavržená dcera největšího amerického dramatika, jedenadvacetiletý Jerry Salinger budoucí autor kultovního románu Kdo chytá v žitě. Jejich nevinný, avšak citově velmi intenzivní románek trvá jen krátce, Salingera však poznamená na celý život.

Bláznivé večírky americké zlaté mládeže plné slavných jmen, nezkrotné spisovatelské ambice, sny o herecké kariéře v Hollywoodu a Oonin šťastný sňatek ostře kontrastují s hrůzami druhé světové války za oceánem, jež prožívá na vlastní kůži Jerry.

Frédéric Beigbeder vypráví opomíjený milostný příběh ze života svého oblíbeného autora formou nespoutaně hravé směsice historických skutečností a fikce. Jeden z nejvydařenějších autorových románů je prodchnut výjimečným obdivem ke slavným hrdinům a nakažlivě upřímným milostným opojením, přičemž nepostrádá autorův nezaměnitelný humor.

Ve spolupráci s nakladatelstvím Garamond vám přinášíme soutěž,
ve které tři z vás mohou vyhrát knihu Oona & Salinger.Správnou odpověď na soutěžní otázku hledejte v článku:
Zahrajte si o románek ze života slavného spisovateleDo soutěže bylo odesláno 833 tipů.

Kdo vyhrál?

knikomolnice (833), aglo (835), Falbii (836)

Správná odpověď

Za koho se vdala Oona O’Neill?
Za Charlieho Chaplina.
Doporučení:

Ceny v této soutěži

zobrazit info o knizeOona & Salinger (Beigbeder, Frédéric)
Setkají se ve slavném newyorském Stork Clubu v roce 1940. Šestnáctiletá Oona O’Neill je zavržená dcera největšího amerického dramatika, jedenadvacetiletý Jerry Salinger budoucí autor kultovního románu Kdo chytá v žitě.… více

Další soutěže najdete na stránkách partnerského portálu České soutěže.