Soutěž

Účastí v soutěži vyjadřujete souhlas s Pravidly soutěží v Klubu knihomolů.

Soutěž o 2 romány Ankor, poslední princ z Atlantidy

To, že Atlantidu postihla ničivá povodeň, kvůli které se země potopila na mořské dno, si z legend o této bájné zemi pamatujeme všichni. Víte však, proč tomu tak bylo? A nemůžeme se z chyb starověké civilizace poučit i dnes?

Věčný boj každého z nás


Román je strhujícím vyprávěním, které nás zavede na Atlantidu, dnes již ztracenou, ale o to více opředenou legendami. O potopách a kontinentech zaplavených vodami vyprávějí mýty všech národů starověkého světa. Velmi podrobný popis nám zanechal i velký řecký filozof Platon.

A právě zde se před přibližně 11 500 lety odehrává příběh jejího posledního prince, Ankora. Napínavý děj, záhadná civilizace, její hluboké poznatky a nádherné umění, stejně jako působivé dialogy vedené vznešeným jazykem, nás doslova fascinují a ukazují, jak může vypadat vyspělá kultura. Současně ale vidíme i její odvrácenou tvář – zneužité poznání, které ji ničí. Může to být příběh z minulosti, pro někoho fiktivní, ale jde rovněž o zachycení věčného boje odehrávajícího se v nitru každého člověka, anebo dokonce o podobenství budoucnosti, která se bohužel nepoučí z minulých chyb.

Tento jedinečný román má díky své filozofické hloubce a poetickému jazyku mnoho jemných strun významu, které rozehrávají v každém čtenáři jeho vlastní melodii.

Ve spolupráci se společností Knihcentrum vám přinášíme soutěž,
ve které dva z vás mohou vyhrát knihu Ankor, poslední princ z Atlantidy.


logo-Knihcentrum

Správnou odpověď na soutěžní otázku hledejte v článku:
Zahrajte si o příběh posledního prince AtlantidyDo soutěže bylo odesláno 526 tipů.

Kdo vyhrál?

jiji (526), hannah1112 (527)

Správná odpověď

Jaké národnosti je Jorge A. Livraga?
Argentinec.
Doporučení:

Ceny v této soutěži

zobrazit info o knizeAnkor, poslední princ z Atlantidy (Livraga, Jorge A.)
Román je strhujícím vyprávěním, které nás zavede na Atlantidu, dnes již ztracenou, ale o to více opředenou legendami. O potopách a kontinentech zaplavených vodami vyprávějí mýty všech národů starověkého světa.… více

Další soutěže najdete na stránkách partnerského portálu České soutěže.