Soutěž

Účastí v soutěži vyjadřujete souhlas s Pravidly soutěží v Klubu knihomolů.

Soutěž o 3 romány Malé černé a devět žen

Osud malé modelky, prodavačky v obchodním domě, nezaměstnané absolventky prestižní vysoké školy a šesti dalších žen, z nichž každá je naprosto odlišná, spojí kouzlo neobyčejných šatů. V čem ono podmanivé kouzlo spočívá?

Devět žen v jedněch šatech


Půvabný, vtipný a neodolatelně hravý román, vynalézavě propojující osudy devíti žen prostřednictvím jedněch malých černých, které každé z nich vstoupí do života a vnesou do něj podmanivé kouzlo.

Natalie je prodavačkou v obchodním domě Bloomingdale‘s a hlavu má plnou svého bývalého přítele, právníka, který se po rozchodu zasnoubil s jinou. Felicia dvacet let vskrytu miluje svého šéfa, jenž před časem ovdověl a neví si se svou samotou rady.

Těmto a dalším ženám – například mladé modelce, která čerstvě přijela z farmářské Georgie, hollywoodské divě, která se snaží prosadit na Broadwayi, nebo třeba veleúspěšné absolventce prestižní vysoké, která nemůže najít práci, a tak si na sociálních sítích vytváří báječný život podle svých představ – se jako mávnutím kouzelného proutku začne proměňovat život díky jedněm šatům sezóny, dokonalým malým černým, kterých se každý touží dotknout…

Ve spolupráci s nakladatelstvím Metafora vám přinášíme soutěž,
ve které tři z vás mohou vyhrát knihu Malé černé a devět žen.Správnou odpověď na soutěžní otázku hledejte v článku:
Vyhrajte tajemství neobyčejných šatůDo soutěže bylo odesláno 1299 tipů.

Kdo vyhrál?

Trombaron (1299), kocik (1299), wallern (1299)

Správná odpověď

Kde nežije Jane L. Rosenová?
V Gravy.
Doporučení:

Ceny v této soutěži

zobrazit info o knizeMalé černé a devět žen (Rosenová, Jane L.)
Půvabný, vtipný a neodolatelně hravý román, vynalézavě propojující osudy devíti žen prostřednictvím jedněch malých černých, které každé z nich vstoupí do života a vnesou do něj podmanivé kouzlo. Natalie je prodavačkou… více

Další soutěže najdete na stránkách partnerského portálu České soutěže.