Soutěž

Účastí v soutěži vyjadřujete souhlas s Pravidly soutěží v Klubu knihomolů.

Soutěž o 3 romány Kluk z kostek

Alexova rodina se rozpadá. Už zapomněl, jak své manželce dát najevo, že ji miluje, takže jejich vztah začíná skřípat. Stejně těžko se mu hledá společné téma s autistickým synem. Jak pomůže narušeným vztahům Minecraft?

Obnova vztahu kostku po kostce

Alex svou ženu Jody miluje, ale zapomněl, jak jí to dát najevo. Zbožňuje i svého autistického syna, ale ani za mák mu nerozumí. Sam je plný překvapení a svět je pro něj hádanka, kterou bez pomoci nedokáže rozluštit. Až díky hraní Minecraftu pro sebe otec se synem najdou společný prostor, v němž se začnou lépe poznávat a navzájem se chápat. Dokáže se rozpadlá rodina kousek po kousku, kostku po kostce dát znovu dohromady?

Více o této knize si můžete přečíst v našem článku.

Ve spolupráci s nakladatelstvím Plus
patřícím pod společnost Albatros Media vám přinášíme soutěž,
ve které tři z vás mohou vyhrát knihu Kluk z kostek.

Plus_Albatros-Media

Správnou odpověď na soutěžní otázku hledejte zde.

Účastí v soutěži souhlasíte, že Vaše emailová adresa bude předána Albatros Media, a. s.

Soutěžní otázka

Kdo přeložil knihu Kluk z kostek?

Matěj Pospíšil
Johana Pospíšilová
Johana Eliášová

Tato soutěž je určena pouze pro registrované členy Klubu knihomolů.
Přihlašte se. / Zaregistrujte se.

Ceny v této soutěži

zobrazit info o knizeKluk z kostek (Stuart, Keith)

Další soutěže najdete na stránkách partnerského portálu České soutěže.