Nakladatel: Verzone

www.verzone.cz


Verzone - Nejnovější knihy

knihaSlizký případ knihaPražská kavárna knihaMá vzpomínka je bugatti knihaKdyž vaří múzy

Verzone - Související články

Za dobrodružstvím do knižního světa

JasaAkniha

Máte rádi dobrodružství, ale nic se u vás neděje a nudíte se? To můžete změnit! Stačí se pohodlně usadit a vzít si do ruky jednu z dnes představovaných knih. Knižní svět skrývá mnoho tajemných zákoutí a jen čeká, až je spolu s hlavními hrdiny odhalíte. 

Lesní bytosti v ohrožení

Slizky pripad

Detektiv Herkul musí odhalit pachatele, který řádí v Českém lese a zanechává po sobě sliz. Podaří se mu za pomoci Skřipky a Bludníčka případ vyřešit a zachránit lesní bytosti? Začtěte se do dětského detektivního příběhu plného krásných ilustrací.

Pražské putování

Praha

Když se řekne hlavní město Praha, mnozí z vás si jistě vybaví Karlův most, Pražský hrad, Václavské náměstí a mnohá další známá místa. Ale najdeme zde i méně známá kouzelná zákoutí a kavárny nebo místa spojená s erotikou. Pojďte se s dnešními knižními tipy toulat Prahou.

Putování po kavárnách

Prazska kavarna

Kavárenská tradice má v českých zemích hluboké kořeny a ovlivnila českou společnost a kulturu. Vždyť kavárny navštěvovali umělci a literáti, vznikaly zde umělecká hnutí. Vydejte se na cestu do minulosti a seznamte se nejen s již zaniklými kavárnami, ale i s těmi, které svému účelu slouží dodnes…

Eliška a bugatti

ma-vzpominka-je-bugatti

Eliška Junková. Jedna z mnoha významných žen s českými kořeny, které se proslavily ve světě. Její memoáry přenesou čtenáře do minulého století a provedou ho počátky automobilového závodění a zároveň jej seznámí s osudem ženy, která dokázala čelit nepřízni osudu a dosáhla řady úspěchů.