Nakladatel: Tebenas

TEBENAS – pěkné audioknihy

tebenas.cz


Tebenas - Nejnovější knihy

knihaPřehodit řeku knihaDlouhý stín času (audiokniha) knihaRudé paprsky severního slunce knihaSherlock Holmes – Vyděrač / Žlutá tvář [Audio na CD]

Tebenas - Související články

Jsou známy nominace na nejlepší audioknihy roku 2019

FOTO : MARTIN PEKÁREK

Beneš, Vlasák nebo Bambas? Hrzánová, Maciuchová či Ježková? Pagnolovy vlídné vzpomínky z Provence anebo Houellebecqův skličující román z dnešní Francie? Ti všichni mohou uspět v soutěži o nejlepší audioknihy roku 2019, kterou pořádá Asociace vydavatelů audioknih (AVA). Cenu za mimořádný přínos v oblasti mluveného slova převezme herec Jiří Dvořák.

Osud německého inženýra

Prehodit reku

Publicista a spisovatel Ilja Kučera se připsaní poslední knihy inspiroval inženýrem Rudolfem Formisem. Jeho osud, doplněný současnou dějovou linkou, předkládá čtenáři poutavou formou. 

Zločin, kam se člověk podívá

krimi-pribehy

Vydejte se s námi po stopách zločinu! Říká se, že dokonalý zločin neexistuje… Kdo ví? Každopádně tyto detektivky vám odhalí mnohá tajemství. Tak se pojďte pokusit vypátrat pachatele!

Napínavý začátek roku

Tipy_Napinavy zacatek roku

Nový rok zahájíme pořádnou dávkou napětí a nebezpečí! Vybrali jsme pro vás několik úspěšných kriminálních thrillerů a detektivních románů, které vám vezmou dech.

Životopisná vyprávění

Rozečtená kniha - ilustrační

Kolem nás žije tolik zajímavých lidí, jež neznáme a jejichž příběhy si nemáme šanci vyslechnout. Naštěstí je mnoho z nich zaznamenáno na stránkách knih. Dnes nahlédneme do těch, které nám mohou být prostředníky a které nám umožní nahlédnout za oponu životů mnoha zajímavých a inspirativních lidí.