Nakladatel: Portál

Související články

Čtrnáct příběhů a různé konce

Na rozcesti ke stesti

Dvojkniha, kterou ocení jak děti mladšího školního věku, tak i rodiče a učitelé, seznamuje čtenáře se sedmi největšími lidskými špatnostmi. Každý příběh má dva konce, jeden špatný a jeden dobrý.

Ukázka z knihy Na rozcestí ke štěstí / od štěstí (Daniela Krolupperová)

Na rozcesti ke stesti

Daniela Krolupperová připravila pro dětské čtenáře dvojknihu, ve které spojila zábavný příběh s poučením. Zatímco první kniha zachycuje sedm největších lidských špatností, ve druhé knize se stejní hrdinové v rozhodujících chvílích zachovají správně.

Ukázka z knihy Modrá hodina (Alžběta Dvořáková)

Modra hodina 1

V tomto  kouzelném příběhu nechybí dobrodružství ani zábava. Lektorka a překladatelka Alžběta Dvořáková pro čtenáře mladšího školního věku napsala další pohádkovou knížku. Seznámíte se v ní i s dráčkem!

Knižní dobrodružství pro začínající čtenáře

Čtení pro děti - ilustrační

Patříte mezi ty, kteří si teprve osvojují písmenka a pronikají do knižního světa? Ani na vás nezapomněli autoři a ilustrátoři. Podívejte se na krásné leporelo, netradiční příběhy či vyzkoušejte pohádkové cvičení.

Hledání životního poslání

Jit vlastni cestou_uvodni

Kniha Jít vlastní cestou od motivačního řečníka Jeffa Goinse vám pomůže prostřednictvím cenných zkušeností nalézt své životní poslání a překonat překážky.

Cesta k vlastnímu osvobození

duse-a-mysl-perex

V dnešních tipech se dozvíte, jak v životě uspět, pokud se věnujete více zájmům, zjistíte, jak zatočit se svým vnitřním kritikem nebo jak se vypořádat s nepříjemnými zážitky a pocity z minulosti, a také se pobavíte u knížky o manželství.

Příběhy pro náročné dětské čtenáře

dite-a-kniha

Odrostli jste pohádkám? Obyčejný příběh neuspokojí vaše čtenářské choutky? Inspiraci najdete v dnes vybraných knihách, jelikož příběhy kombinují nejen zábavu a dobrodružství, ale i poučení a nutí čtenáře, aby se nad nimi zamyslel.

Pohádky plné ilustrací

čtoucí dítě - ilustrační

Přijměte pozvánku do pohádkového světa. Příběhy plné zábavy, dobrodružství i legrace vtáhnou malého čtenáře do děje, a to hlavně díky ilustracím. Vždyť jaká by to byla pořádná pohádková kniha bez obrázků…

Vždy může být líp! Jak na to?

Tipy_Vzdy muze byt lip

S dnes vybranými knihami se naučíme zvládat stresové situace a prožívat přítomnost, uzdravíme naše vnitřní dítě a vyrovnáme se s nepříjemnými zážitky. Nakonec ještě získáme cenné rady pro zdravý rozvoj našich potomků.

Citlivý a vtipný komiks o autismu

Stinka_uvodni

Jaké to je být jiná? To se formou humorného komiksu snaží vysvětlit Daniela Schreiter, autorka a ilustrátorka s Aspergerovým syndromem. Pokud vás zajímá autismus, díky této knize zjistíte, že je všechno možná úplně jinak, než jste si dosud mysleli.