Nakladatel: Pasparta

Nakladatelství Pasparta bylo založeno jako sociální podnik s cílem vylepšit infor­movanost veřejnosti v oblasti autismu a dalších souvisejících oborech a zároveň poskytnout lidem s poruchou autistického spektra pracovní uplatnění.

Nakladatelství vydává publikace z oblasti psychologie, pedagogiky, speciální peda­gogiky a dalších příbuzných oborů. Nabízí i řadu publikací pro děti. Pořádá rovněž odborné semináře a konference.

www.pasparta.cz/


Pasparta - Nejnovější knihy

knihaKniha pocitů knihaMůj bratr je mimozemšťan knihaCvičení pro zdravá záda knihaJá a moje pocity

Pasparta - Související články

Učíme se rozumět sobě i světu

ptacata-nahled

Děti se setkávají se spoustou věcí, kterým nerozumí, ať už se jedná o okolní svět nebo o vlastní pocity. Dnes vám představíme čtyři krásně ilustrované knihy, s jejichž pomocí se vaši nejmenší naučí lépe rozumět sobě i přírodě kolem.

Biografická procházka

biograficka prochazka

Dnešní tipy nabídnou od každého něco. Zábavnou cestu za poznáním, biografický příběh dětství v audioformátu, nevšední životní cesty válečného fotografa a skutečný citlivý příběh dvou naprosto odlišných bratrů.

Nové dovednosti pro děti

housenka-nahled

Tentokrát se v knižních tipech budeme věnovat našim nejmenším a představíme vám knihy, které dětem zábavnou formou přiblíží cvičení, přírodu a jak se správně chovat, abychom udrželi naši planetu čistou a bezpečnou.

Začínáme se čtením

zaciname se ctenim

Pravidelné knižní tipy dnes věnujeme začínajícím čtenářům. Tentokrát jsme do výběru zahrnuli nejenom praktickou činnost, ale také obrázkové čtení, které může být zpestřením jak pro děti, tak pro rodiče při společném čtení.

Hity Velkého knižního čtvrtku – jaro 2022 I.

hity_velkeho_knizniho_ctvrtka_I_nahledovy

I na jaře všichni knižní nadšenci očekávají den, kdy se na pultech knihkupectví objeví několik knižních hitů napříč různými žánry v rámci tradiční akce Velký knižní čtvrtek. V následujícím článku si představíme šest vybraných titulů.