Nakladatel: Pasparta

Nakladatelství PASPARTA bylo založeno organizací APLA Praha jako sociální podnik s cílem vylepšit informovanost veřejnosti v oblasti autismu a dalších oborech, a zároveň poskytnout lidem s poruchou autistického spektra pracovní uplatnění.


Klademe si za cíl zlepšit informovanost v oblasti poruchy autistického spektra, vydávat publikace pro odbornou a další zainteresovanou veřejnost z oblastí psychologie, pedagogiky, speciální pedagogiky a dalších příbuzných oborů.JAK PRACUJEME?
Poskytujeme pracovní uplatnění lidem s poruchou autistického spektra a umožňujeme jim pracovat v chráněném prostředí a zároveň uplatnit jejich mnohdy nevšední schopnosti.


CO NABÍZÍME?
– odborné monografie, vysokoškolské učebnice a skripta pro různé studijní obory (psychologie, speciální pedagogika),
– praktické příručky pro pedagogické a další pracovníky,
– populárně naučné publikace pro rodiče a rodinné příslušníky osob s PAS,
– učební texty pro výuku žáků a studentů s PAS a SPU.

www.pasparta.cz/


Pasparta - Nejnovější knihy

knihaJóga pro děti knihaDítě, které žilo ve zdi knihaJak klíčí a roste brambora knihaMůj druhý dědeček

Pasparta - Související články

Knihy pro nejmenší

Deti knihovna

Bohatou dětskou fantazii ještě více podnítí zajímavé knihy a příběhy. S leporelem děti proniknou do světa stavebních strojů, zajíc se vydá najít nejkrásnější místo, zvídavá holčička poznává domácí zvířátka a nechybí ani kouzelný ostrov plný jednorožců.

Vzhůru na objevnou cestu

TIpy_naucne vypravy_freephotosbank

Na objevnou cestu se mohou zvídaví dětští čtenáři vydat buď prostřednictvím velkoformátových karet nebo sérií knih „Chci to vědět“, která obsahuje nespočet ilustrací. Odhalí tajemství koloběhu vody, proniknou do světa zvířat a seznámí se s vlastním tělem.

Získejte sadu karet s jógou pro děti

joga-pro-deti-perex-2

Jóga má skvělé účinky na dospělé i na děti. Během cvičení se naučí nejen správnému držení těla a dýchání, ale každý správně provedený cvik jim navíc přinese radost a navodí psychickou pohodu. Vyzkoušejte jógu pro děti!

52 příběhů – nejen pro seniory pro oživení vzpomínek

Tanecni v nocni kosili 1

Padesát dva příběhů sloužících pro oživení vzpomínek přenesou čtenáře do druhé poloviny 20. století. Jsou rozděleny do čtyř částí podle ročního období a zahrnují i tipy, jak s tématy dále pracovat. Kniha pomůže s procvičením paměti a případným zamyšlením.

Knihy pro děti nejen o rodině

DiteKresli

Často slyšíme, že ten či onen měl krásné dětství. A zajisté bychom chtěli, aby to jednou mohli říci i naše děti. V životě ale může nastat mnoho situací, které jsou pro děti těžké a složité – ať už je to rozvod rodičů, konflikty ve škole nebo něco jiného. Tyto knižní novinky dětem s podobnými situacemi