Nakladatel: Pasparta

Nakladatelství Pasparta bylo založeno Národním ústavem pro autismus (dříve APLA Praha) jako sociální podnik s cílem vylepšit infor­movanost veřejnosti v oblasti autismu a dalších souvisejících oborech a zároveň poskytnout lidem s poruchou autistického spektra pracovní uplatnění.

Nakladatelství vydává publikace z oblasti psychologie, pedagogiky, speciální peda­gogiky a dalších příbuzných oborů. Nabízí i řadu publikací pro děti. Pořádá rovněž odborné semináře a konference.

www.pasparta.cz/


Pasparta - Nejnovější knihy

knihaAby se mezi nás vrátily radost a mír knihaNejvětší nemehlo pod sluncem knihaNefňukej! knihaJak na sexuální výchovu u dětí a dospívajících s PAS

Pasparta - Související články

S knihou za sebou samým

nefnukej-uvod

V dnešních knižních tipech si představíme dvě knihy z oblasti psychologie, které vám pomohou najít sami sebe. Zatímco Nefňukej! se zaměřuje na ženy v nejlepších letech, publikace Jak být sám sebou je užitečná pro nás pro všechny. Vydejte se s námi na cestu za svou vlastní identitou.

Jak na manželství

jak-na-manzelstvi

Věděli jste, že vztahy lze přirovnat k rostlinám? Oboje vyžaduje naši pozornost, naši péči. Ale důležitá je i komunikace mezi partnery. Umí-li efektivně komunikovat, snáze pak vyřeší své problémy.

Dobrodružné čtení na prázdniny

stene-nahled

Představujeme čtveřici napínavých knížek jako stvořených pro prázdninové čtení. Ty nejmenší potěší pohádka o štěňátkách a starší si vychutnají plnokrevné dobrodružné příběhy, v nichž nebude nouze o zločince a záhady.

Učíme se rozumět sobě i světu

ptacata-nahled

Děti se setkávají se spoustou věcí, kterým nerozumí, ať už se jedná o okolní svět nebo o vlastní pocity. Dnes vám představíme čtyři krásně ilustrované knihy, s jejichž pomocí se vaši nejmenší naučí lépe rozumět sobě i přírodě kolem.

Biografická procházka

biograficka prochazka

Dnešní tipy nabídnou od každého něco. Zábavnou cestu za poznáním, biografický příběh dětství v audioformátu, nevšední životní cesty válečného fotografa a skutečný citlivý příběh dvou naprosto odlišných bratrů.