Nakladatel: Pasparta

Nakladatelství Pasparta bylo založeno Národním ústavem pro autismus (dříve APLA Praha) jako sociální podnik s cílem vylepšit infor­movanost veřejnosti v oblasti autismu a dalších souvisejících oborech a zároveň poskytnout lidem s poruchou autistického spektra pracovní uplatnění.

Nakladatelství vydává publikace z oblasti psychologie, pedagogiky, speciální peda­gogiky a dalších příbuzných oborů. Nabízí i řadu publikací pro děti. Pořádá rovněž odborné semináře a konference.

www.pasparta.cz/


Pasparta - Nejnovější knihy

knihaSlasti a strasti pečujících knihaJak vést ženský tým knihaZ chlapce mužem, z dívky ženou knihaJak se vyznat v knihách?

Pasparta - Související články

Prázdninové „učení“ bez mučení

DetiVeSkole

Přemýšlíte, jak zabavit děti o prázdninách? Začtěte se do našich tipů. Představíme vám v nich knihu plnou různých her, které podporují všestranný rozvoj nejmenších. Díky další knize si děti procvičí jemnou motoriku. A máme tu i tip pro dyslektiky a fotbalové fanoušky.

Zadáno pro dívky

svet. roman uvodni

Dnes si představíme několik románů pro dívky. Těšit se můžete na vyprávění o přátelství, o fence, která dostala druhou šanci, o koních a prvních láskách. A také o řešení různých nástrah spojených s dospíváním, což je téma zejména poslední z dnešních knih.

Čteme s nejmenšími

deti si ctou

Dnes si představíme čtyři knihy pro nejmenší děti. Milovníky železnic jistě zaujme pohádka o vagonku. Po vzoru Ježíše se děti naučí odpouštět selhání svým kamarádům. A na závěr si připomeneme příběh o dřevěném panáčkovi, který obživl.

Jak se vypořádat s životem

tipy psychologie uvodni

Život vždycky není jenom procházka růžovou zahradou a občas nás mohou potkat problémy, se kterými si nemusíme vědět rady. Proto vám dnes nabízíme hned pět knižních novinek, které se mohou stát vašimi rádci při řešení životních peripetií.

Efektivní vedení ženského kolektivu

Jak vest zensky tym_uvodni

Knížku Jak vést ženský tým ocení každý manažer i manažerka, který/á potřebuje trochu pomoct s efektivním a nekonfliktním vedením dámského kolektivu. Protože být v práci obklopen samými ženami, to nemusí být snadné…