Nakladatel: Nakladatelství Věra Nosková – Klika


Nakladatelství Věra Nosková – Klika - Nejnovější knihy

knihaMěkká půda knihaSoumrak bílého muže knihaZe skříňky pokušení - Návrat knihaRozkošný zákon

Nakladatelství Věra Nosková – Klika - Související články

Napínavý závěr týdne

Napětí

V pátečních knižních tipech vám přinášíme pořádnou dávku napětí. Vybrali jsme pro vás pět knih známých i méně známých autorů detektivek a thrillerů. Potěšíme třeba fanoušky Jamese Pattersona a Dominika Dána.

Co je ještě hra a co už realita?

mekka puda soutez uvod (1)

Co všechno se může odehrávat v léčebném ústavu mezi těmi, kteří se pokusili o sebevraždu? A lze v takovém prostředí, které je psychicky náročné pro všechny, ještě rozlišit, co je realita a co jen podivná hra lidské mysli? Přesvědčte se sami v knize českého autora…

Vyhrajte příběh plný temnoty

mekka puda soutez uvod (1)

Na místě s tajemnou minulostí probíhají velmi neobvyklé seance a jsou rozehrány podivné psychologické hry. Lze ale ještě rozlišit, co je „pouze“ hra a co je opravdová realita? A není nakonec všechno trochu jinak, než jak to vypadá?

Čteme české autory

knihy

Také patříte k těm čtenářům, kteří častěji sáhnou po knihách zahraničních autorů? A chcete to změnit? V dnešních knižních tipech si představíme díla čtyř českých spisovatelů. Potěšíme nejen milovníky prózy a poezie, ale i fanoušky audioknih.

Příběh na dně lékovky

Kadlecova_Pribeh na dne lekovky

Příběh jsou dvě slabiky, jejichž obsah na pár řádek vymýšlejí každou sekundou marketéři třeba na nový druh šampónu. Když do sebe vyhořelá, zoufalá spisovatelka těsně před zhroucením kopne prášky na zklidnění, začnou se dít věci. A nejen na pár řádek.