Nakladatel: Nakladatelství Věra Nosková – Klika


Nakladatelství Věra Nosková – Klika - Nejnovější knihy

knihaSoumrak bílého muže knihaZe skříňky pokušení - Návrat knihaRozkošný zákon knihaZahrada mlčenlivých

Nakladatelství Věra Nosková – Klika - Související články

Čteme české autory

knihy

Také patříte k těm čtenářům, kteří častěji sáhnou po knihách zahraničních autorů? A chcete to změnit? V dnešních knižních tipech si představíme díla čtyř českých spisovatelů. Potěšíme nejen milovníky prózy a poezie, ale i fanoušky audioknih.

Příběh na dně lékovky

Kadlecova_Pribeh na dne lekovky

Příběh jsou dvě slabiky, jejichž obsah na pár řádek vymýšlejí každou sekundou marketéři třeba na nový druh šampónu. Když do sebe vyhořelá, zoufalá spisovatelka těsně před zhroucením kopne prášky na zklidnění, začnou se dít věci. A nejen na pár řádek.

Zahrajte si o indiánského ducha

poselstvi-nacelnika-dana-george-perex

Dan George byl muž mnoha talentů. Filmoví nadšenci jej znají především z filmu Malý velký muž, ale tento náčelník kmene Tsleil-Waututh patří i mezi žádané autory. Připomeňte si jedno z jeho nejznámějších děl skrývající v sobě dnes již téměř zapomenutou indiánskou moudrost.

Zahrajte si o indiánské poselství pro lid všech národů

poselstvi-nacelnika-dana-george-perex

Indiánská próza a poezie je plná prastaré duchovní moudrosti a její čtení ve vás vyvolá pocit klidu. V kombinaci se vzpomínkami náčelníka kmene Tsleil-Waututh Dana George pak vzniklo unikátní dílo, které stojí za přečtení.

Vyhrajte knihu plnou indiánské moudrosti

poselstvi-nacelnika-dana-george-perex

Dan George byl nejen náčelníkem indiánského kmene Tsleil-Waututh, ale filmoví fanoušci ho mohou znát z legendárního filmu Malý velký muž. Kromě toho byl také básníkem a spisovatelem a právě jeho knihu vám nyní představíme.