Nakladatel: Mystery Press

Související články

Ukázka z knihy Půlnoc opět přichází (Dana Stabenow)

Pulnoc opet prichazi_uvodni

Pátrání po soukromé vyšetřovatelce Kate Shugakové nebere konce, až ji najednou policista Jim objeví v rybářském městečku a zatáhne do svého čím dál náročnějšího a nebezpečnějšího případu.

Zahrajte si na detektivy

tipy detektivky ctvrtek (1)

Máte rádi napínavé čtení v podobě detektivních románů? Potom jste na správné adrese! Z pera tří zahraničních autorů totiž pochází i knihy, které jsme vybrali do dnešních tipů. Třešničkou na závěr je čistokrevná historická detektivka. Tak do toho, vyberte si tu svoji!

Projděte se jinými světy

tipy pondeli fantasy (1)

Představujete si někdy, jaké by to asi bylo žít v docela jiném světě? Třeba nějakém smyšleném? Tak to jste u nás na správné adrese! Přesně dnes se totiž s knižními novinkami můžete přenést do fantasy nebo sci-fi světa. Tak směle do toho, začtěte se, prosím!

Ukázka z knihy Sochaři masa (Jakub Hoza)

sochari-masa-nahled

Dnes vám představíme ukázku z fantasy knihy plné temnoty a nadpřirozena. Na své si přijdou všichni fanoušci a všechny fanynky explicitních krvavých scén, ďáblů, svízelných situací i mystických bytostí z jiných světů! Z této knihy vás bude mrazit, ale nebudete ji moci odložit.

Česká tvorba napříč žánry

tipy pondeli 25. 3. (1)

Dnes potěšíme hlavně milovníky české literární scény. Je libo povídku, román, fantasy? Něco humorného? Stačí si vybrat. A pokud snad české autory ještě neznáte, možná je čas to napravit!

Letem krimi světem

krimi-tipy-nahled

Páteční knižní tipy se nesou ve znamení kriminálních příběhů. Představíme vám pět knih s detektivní zápletkou, ve kterých se profesionálové i amatérští vyšetřovatelé pokouší odhalit vraha. Co myslíte, jaká tajemství hlavní hrdinové skrývají?

Jak na to – odpovědi na vaše otázky

tipy pondeli 18.3. (1)

Knižní tipy, které jsme pro vás dnes vybrali, jsou plné zajímavých informací, ale i návodů, rad a tipů, jak se v životě poprat s tím, co nás může potkat. Let do vesmíru to zrovna nejspíš nebude, ale takový břišní tuk nebo dobrodružství v divočině, to nás rozhodně zaskočit může. Tak do toho!

Ukázka z knihy Hvězda mého života (Ondřej Neff)

Tip_01_Neff_HvezdaMehoZivota_preview

Začtěte se do přepracovaného vydání románu Hvězda mého života z cyklu Arkádie od legendy české science-fiction, Ondřeje Neffa. Kuba Nedomý čelí grázlům, před nimiž by sám jen těžko obstál. Naštěstí se k němu připojí cenní spolubojovníci.

Ukázka z knihy S láskou, Chloe (Alessandra Torre)

s laskou chloe uvodni

Do nedělní ukázky jsme pro vás vybrali něco opravdu lechtivého. Přečtěte si společně s námi úryvek z nového románu oblíbené autorky erotických románů a nalaďte se na romantickou notu.

Ukázka z knihy Kdo má pod čepicí a jiné povídky

Kdo ma pod cepici_uvodni

Hrdinka z pera české spisovatelky Marie Rejfové, svérázná učitelka Josefína Divišková je zpátky s pěti novými kriminálními případy, ve kterých se napětí mísí s humorem.