Nakladatel: Martin Koláček – E-knihy jedou

Nejnovější knihy

Neevidujeme žádné knihy vydané tímto nakladatelem.

Související články

Zahrada

Militka_Zahrada

Život je složitý ve své rozmanitosti. Někdy nastanou těžké chvíle. Je však nutné jít dál. Hledat možnosti, jak najít nový smysl života. A pokud se nám naskytne nějaká příležitost, je nutné ji rozpoznat a chopit je jí. Vzpomínat je dobré, ale nedá se žít jen ze vzpomínek.

Závrať

Militka_Zavrat

Někdy se nám zdá, že pro nás život skončil. Naděje umírá v dáli. Není dobře podléhat této nehezké iluzi. Život sám dokáže takovým způsobem překvapit, že to snad ani člověk s největší fantazií nedokáže vymyslet. Proto vždycky doufejme a snažme se zlepšit situaci. Pokud dýcháme a existujeme, vždycky je naděje.

Volno

Militka_Volno

Mnoho lidí má jasné měřítko hodnot – peníze, finance, majetky. Myslíte si, že nezáleží na charakteru lidí? Není férový člověk cennější než všechny poklady světa? Možná máte v této věci jasno. Nechci nikoho poučovat, povídka zachycuje jen takový střípek ze života.

Ohlédnutí za lázněmi

Militka_Ohlednuti za laznemi

Prý je první dojem ten nejdůležitější a správný. Ano, souhlasím. Po setkání s jedním starším pánem musím dodat: většinou tomu tak je. Ale pozor, občas zdání klame. Na obrázku vidíme nevlídnou mlhu. Ale nemusí být nepřátelská. Celou přírodu zvlhčí. Nám se líp dýchá zvlhčený vzduch, pokud je čistý jako v Krkonoších. Jako jednu z terapií mi v lázních

Lázně

Militka_Lazne

Všechno je relativní. Záleží na našem úhlu pohledu. Někdo se provzteká až do hrobu. Mám ráda dobrou náladu. Proto každý den ráno, při přemýšlení, co mě ten den čeká, vyberu jednu věc, která mi dělá radost. I když prší, vím, že déšť prospěje stromům a keřům. Napijí se a omyjí, jsou pak svěží. S dobrou náladou