Nakladatel: Lirego

Nejnovější knihy

Neevidujeme žádné knihy vydané tímto nakladatelem.

Související články

Dobrovolnice se neloučí!

Doskocilova_Dobrovolnice se nelouci

Jedno malé velké dobrovolničení aneb čtení s příchutí hořké kávy oslazené vědomím, že ty necelé tři roky stály za každou minutu mého a jejího času… A to i bez happy endu.

Nenechte si ujít v týdnu od 30. srpna do 5. září 2021

nenechte_si_ujit

Děti před sebou mají poslední dny prázdnin a všichni se pak vrátíme do pravidelného režimu. Občas je ale fajn ho nabourat nějakou zajímavou akcí. A příští týden jich nabízí hned několik. Můžete zajít na festival finské literatury nebo besedu se Zdeňkem Svěrákem.

Z mobilu do čarodějné knihy

Polepsovna pro carodejky_uvodni

Čarodějka Alice se proslavila jako postavička hry pro mobilní telefony, tablety a počítače. Nyní proniká i do knihy s názvem Polepšovna pro čarodějky, kterou vydalo nakladatelství Lirego.

Nenechte si ujít v týdnu od 13. do 19. ledna 2020

nenechte_si_ujit

I další lednový týden roku 2020 můžete strávit ve společnosti literatury. Můžete zajít například na další LiStOVáNí, na přednášku o Karlu Čapkovi nebo na setkání se spisovatelkou Biancou Bellovou.

Čtenáři školou povinní

dite-cte

Být školou povinný má i své výhody. Můžete si například vybírat z celé řady pohádkových, dobrodružných či napínavých příběhů, které doprovázejí krásné ilustrace. Seznámíte se se staronovými hrdiny a navštívíte zajímavé světy. Na své si přijdou jak začínající čtenáři, tak děti na prvním i druhém stupni.