Nakladatel: Lirego

Nejnovější knihy

Neevidujeme žádné knihy vydané tímto nakladatelem.

Související články

Z mobilu do čarodějné knihy

Polepsovna pro carodejky_uvodni

Čarodějka Alice se proslavila jako postavička hry pro mobilní telefony, tablety a počítače. Nyní proniká i do knihy s názvem Polepšovna pro čarodějky, kterou vydalo nakladatelství Lirego.

Nenechte si ujít v týdnu od 13. do 19. ledna 2020

nenechte_si_ujit

I další lednový týden roku 2020 můžete strávit ve společnosti literatury. Můžete zajít například na další LiStOVáNí, na přednášku o Karlu Čapkovi nebo na setkání se spisovatelkou Biancou Bellovou.

Čtenáři školou povinní

dite-cte

Být školou povinný má i své výhody. Můžete si například vybírat z celé řady pohádkových, dobrodružných či napínavých příběhů, které doprovázejí krásné ilustrace. Seznámíte se se staronovými hrdiny a navštívíte zajímavé světy. Na své si přijdou jak začínající čtenáři, tak děti na prvním i druhém stupni.

Příběh ze současné i rudolfinské Prahy

Tereza Janisova_Lvarka

Děj románu Lvářka je zasazený nejen do současné, ale částečně i do rudolfínské Prahy. Do určité míry se v něm odráží život autorky Terezy Janišové na Hradčanech, její zájem o pražské legendy, láska ke zvířatům aj.

Z českých luhů a hájů

ceska-vlajka

Společným jmenovatelem dnešní multižánrové nadílky jsou čeští autoři. Začtěte se a udělejte radost sobě či svým blízkým povídkami ze života, detektivkou, pohádkami pro dospělé nebo jinou publikací od ostřílených knižních matadorů i dosud méně známých autorů.