Nakladatel: Labyrint

Labyrint je nakladatelství a kulturní revue. Již dvacet let vydává kvalitní beletrii, českou i překladovou (zejména německy psanou prózu), knihy o umění, komiksy a původní literaturu pro děti (v edici Raketa).
Labyrint podporuje řadu nezávislých kulturních projektů, spolupořádá mezinárodní festival KomiksFEST!

www.labyrint.net/


Labyrint - Nejnovější knihy

knihaNávrat Krále Šumavy 1. díl knihaRaketa: Hravá kniha pro děti knihaProfesor Astrokocour: Křížem krážem lidským tělem knihaProfesor Astrokocour: Hranice vesmíru

Labyrint - Související články

15. Velký knižní čtvrtek

marek-hilser-uvod

Ve znamení čísla patnáct se na jaře uskuteční 15. Velký knižní čtvrtek, který čtenářům přinese 15 pečlivě vybraných knižních titulů různých žánrů, počínaje příběhy romantickými, přes příběhy dobrodružné, humorné po fantazijní, neopomíjeje ani vhledy do historie či současnosti. Některé z nich za přítomnosti autorů byly představeny novinářům minulý týden.

Nenechte si ujít v týdnu od 11. do 17. února 2019

nenechte_si_ujit

I v dalším únorovém týdnu se koná plno literárních akcí, které stojí za navštívení. V Praze proběhne například beseda se spisovatelem Markem Sloukou a v Českých Budějovicích bude pokřtěn komiks Návrat krále Šumavy.

Hravé znalosti

Dinosaurium Raketa

Nové a hlavně zajímavé znalosti nezískáte jen ve škole, ale i v knihách. Vstupte do „muzea“ v knize plné dinosaurů a čtivých faktů o jejich životě. A pokud si raději namáháte mozkové závity, stačí vzít tužku nebo pastelky do ruky a vrhnout se na řešení zábavných úkolů.

Hity Velkého knižního čtvrtku – podzim 2018 II.

Velky knizni ctvrtek

V říjnu proběhla čtenářské obci již dobře známá akce Velký knižní čtvrtek. Patnáct hitů podzimní sezony se v jeden den objevilo na pultech knihkupectví. Pojďme si představit dalších pět titulů napříč žánry vydaných čtyřmi různými nakladateli.

S Astrokocourem za tajemstvími vesmíru

Profesor Astrokocour

Seznamte se s profesorem Astrokocourem, nejchytřejší kočkou na světě. Odhalí vám tajemství vesmíru a provede vás celou sluneční soustavou. A pozor! Je to odborník nejen na vesmír, ale i na Slunce. Tak neváhejte a vydejte se na cestu za poznáním.