Nakladatel: Labyrint

Labyrint je nakladatelství a kulturní revue. Již dvacet let vydává kvalitní beletrii, českou i překladovou (zejména německy psanou prózu), knihy o umění, komiksy a původní literaturu pro děti (v edici Raketa).
Labyrint podporuje řadu nezávislých kulturních projektů, spolupořádá mezinárodní festival KomiksFEST!

www.labyrint.net/


Labyrint - Nejnovější knihy

knihaTeď. Než dočteš tuto větu, narodí se na Zemi 21 dětí knihaStříbrný kouzelník knihaZen žen. Jednou se tomu zasmějem knihaEliška není strašidlo

Labyrint - Související články

Nenechte si ujít v týdnu od 13. do 19. listopadu 2023

nenechte_si_ujit

I v dalším listopadovém týdnu se koná mnoho literárních akcí. Nenechte si ujít třeba besedu se spisovatelkou Lucií Lukačovičovou, křest nové knihy Biancy Bellové či autorské čtení Věry Slabé.

Hity Velkého knižního čtvrtku II. – podzim 2023

hity_velkeho_knizniho_ctvrtka_I_nahledovy

Představujeme další knihy v rámci oblíbené akce Velký knižní čtvrtek. Prozkoumejte společně s námi literární novinky, ať už vážné, nebo spíše humorné.

Nenechte si ujít v týdnu od 11. do 17. září 2023

nenechte_si_ujit

I příští týden se koná hned několik literárních akcí. A na co se můžete těšit? Třeba na setkání s Jaroslavem Rudišem, autorské čtení Jana Kholla, besedu se Svatavou Antošovou či křest knihy Evy Papouškové nebo Tess M. Puffrové.

Nenechte si ujít v týdnu od 21. do 27. srpna 2023

nenechte_si_ujit

Opět vám přinášíme přehled literárních akcí, které nabízí další srpnový týden. A tentokrát se zaměříme především na děti: koná se totiž třeba čtení na hřišti či oblíbené letní čtení v táborské botanické zahradě. Dospělé potěší přednáška o díle a životě Irmy Geisslové.

Nenechte si ujít v týdnu od 15. do 21. května 2023

nenechte_si_ujit

Máme pro vás další tipy na akce ze světa literatury. Těšit se můžete na besedu s Irenou Obermannovou či Alenou Mornštajnovou, autogramiádu Lucie Kutrové, setkání se Zdeňkem Grmolcem či autorské čtení Miloše Urbana.