Nakladatel: Labyrint

Labyrint je nakladatelství a kulturní revue. Již dvacet let vydává kvalitní beletrii, českou i překladovou (zejména německy psanou prózu), knihy o umění, komiksy a původní literaturu pro děti (v edici Raketa).
Labyrint podporuje řadu nezávislých kulturních projektů, spolupořádá mezinárodní festival KomiksFEST!

www.labyrint.net/


Labyrint - Nejnovější knihy

knihaPříběhostroj knihaFinská čítanka knihaNávrat Krále Šumavy 1. díl knihaTajemství Oblázkové hory

Labyrint - Související články

Dětská zvídavost

Detska zvidavost

Zvídavost dětí někdy nezná mezí. Pokud i vy máte doma ratolest, co vás zasypává všetečnými otázkami, máme pro vás řešení. Zabavte je příběhem lékařky Alenky či knížkou o idiomech, v níž v roli průvodců vystupují zvířátka.

S knihou po celém světě

Tipy_S knihou po celem svete

Dnes jsme si pro vás připravili rozmanité finské povídky, příběh Sovětského svazu a chutných ruských pokrmů a na závěr ještě strhující vyprávění o japonské hazardní hře. Procestujte svět s pěknými knížkami!

Nenechte si ujít v týdnu od 1. do 7. dubna 2019

nenechte_si_ujit

I první dubnový týden se ve světě literatury uskuteční plno zajímavých akcí. Ve Vyškově například můžete zajít na Literární čaj se spisovatelkou Zorou Castillo a v Ústí nad Labem se koná další LiStOVáNí.

Příběhy pro děti školou povinné

Deti v parku

Všichni školou povinní se mohou ponořit do dnešních tipů. Najdou zde řadu příběhů určených jak pro ty menší na prvním stupni, tak i pro teenagery. Těšte na fantasy, romantiku i legraci.

Životní úděl románových hrdinek

Tipy_Kdyz pisi zeny

V dnešních tipech dostávají prostor napínavé detektivky, romantické příběhy i knížky se závažnými tématy. Všechny je spojují výrazné hlavní hrdinky, atraktivní prostředí a silné emoce.