Nakladatel: Jan Vašut

www.vasut.cz/


Jan Vašut - Nejnovější knihy

knihaPohádka o upajdách knihaZámecké zelené komnaty knihaMaminko, není mi dobře knihaJak voní můj domov

Jan Vašut - Související články

Ukázka z knihy Pohádka o upajdách (Marcela Šedivá)

Pohadka o upajdach_uvodni

Upajdy nejsou ani skřítkové, ani strašidla. Ale co jsou tedy vlastně zač? Drobné potvůrky, které zažívají velká dobrodružství. Vydejte se s nimi na zajímavou výpravu.

Cestou za pohádkou

Pohadky

Vydejte se na pohádkové putování, při kterém zažijete různá překvapení. Potkáte hravé upajdy, které mají rády rododendron. Čaroděj Honzula nafoukne svůj dub, aby předvedl, že žádné starosti nejsou nepřekonatelné, a Hejkalka ukáže na sílu přátelství.

Kdo jsou upajdy a jaká dobrodružství s nimi zažijete?

Pohadka o upajdach_uvodni

Pohádka o upajdách spisovatelky a výtvarnice Marcely Šedivé není prvním příběhem o stvořeních žijících na břehu řeky. Vaše děti si jistě oblíbí nejen vyprávění, ale také ilustrace, které kreslí sama autorka.

Nenechte si ujít v týdnu od 14. do 20. října 2019

nenechte_si_ujit

Čas letí jako voda a máme tu půlku října. V našem článku se dozvíte, které literární akce můžete v příštím týdnu navštívit. Za všechny jmenujme například křest nové knihy Pavly Jazairové Jmenuji se Figaro nebo knihy Maminko, není mi dobře od Ladislava Hanouska.

Nenechte si ujít v týdnu od 7. do 13. října 2019

nenechte_si_ujit

Podzim je tu v plné síle a tak není nic lepšího, než si zajít někam za literaturou. V příštích dnech se koná například tradiční Podzimní knižní veletrh, na kterém nemůže žádný knihomol chybět, nebo autorské čtení z knihy Kluci netančej! či křest knihy Václava Větvičky Zámecké zelené komnaty – krása panských zahrad.