Nakladatel: Gutenberg

www.gutenbergeshop.com


Gutenberg - Nejnovější knihy

knihaBěhej, dokud můžeš

Gutenberg - Související články

Nenechte si ujít v týdnu od 13. do 19. března 2017

nenechte_si_ujit

Jaro už opravdu klepe na dveře a my se můžeme těšit nejen z teplejšího počasí a prvních slunečních paprsků, ale také z mnoha jedinečných událostí ze světa knih a literatury.

Inspirativní biografické příběhy

lide_v_napjatych_zivotnich_situacich

S počátkem nového roku vznikají mnohá předsevzetí. Někdo by uvítal pevnější postavu, leckdo by se chtěl stát úspěšnějším, mnozí by zkrátka rádi změnili svůj život. Biografie, které vám dnes ukážeme, vás mohou v jistých krocích inspirovat, ale také od nich odradit. Pojďte si je prohlédnout!

Knihománie rozhodně nekončí a nabízí spoustu tipů na vánoční dárek II.

knihománie

Životopis jednoho z nejlepších českých fotbalistů, křížovky a osmisměrky, intimní zpověď Sáry Saudkové a severské krimi. To vše se vešlo do letošní Knihománie. Ať už si lámete hlavu s výběrem dárků, či sami toužíte po nové knize, nechte se námi inspirovat.

Nenechte si ujít v týdnu od 11. do 17. dubna 2011

192_big

V polovině tohoto měsíce zavítá do literárních kruhů Václav Klaus, který bude představovat svou nejnovější knihu. Těšit se ale můžete i na Vlastimila Vondrušku nebo našeho, zřejmě nejslavnějšího kuchaře, Zdeňka Polhreicha. Zároveň budou slavnostně vyhlášeny výsledky soutěže o nejkrásnější české knihy minulého roku…