Nakladatel: Garamond

GARAMOND vydává knihy na českém trhu již 20 let a zaměřuje se na překladovou literaturu z francouzštiny, angličtiny a hebrejštiny, dvojjazyčné tituly v pěti jazycích a české autory literatury faktu. Mezi nejúspěšnější řady patří série případů soudce Ti z Číny 7. století.

www.e-garamond.cz


Garamond - Nejnovější knihy

knihaPutzi, Hitlerův pianista a mecenáš knihaMozek a ticho knihaPermacomix knihaPřípady Soudce Ti. Hodný, zlý a soudce Ti

Garamond - Související články

Hity Velkého knižního čtvrtku – podzim 2021 II.

vkc1

Velký knižní čtvrtek, během kterého se 14. října na pultech knihkupectví objevilo šestnáct podzimních hitů, je za námi. Pojďme si představit druhou várku knih. Nechybí jak zajímavé romány a napínavé pátrání, tak i příběhy s biografickými prvky a výlet do historie.

Historická krimizástávka

Historicke_romany_z_Vysehradu

Vydejme se spolu na výlet do historie řešit zločiny. Nejlépe na letním slunci a z pohodlí zahradního křesla. Hned čtyři napínavé knihy vám dnes přinášíme my, jen křeslo budete muset sehnat sami.

Naše Země potřebuje péči

1324141_planet_with_clouds

Času nemáme nazbyt. A to nejen pokud jde o plány na léto, ale především co se týče záchrany naší planety. Dnes si představíme tři zásadní knižní novinky, které nám ukazují nejen, jak se naše planeta mění, ale také co my jako jedinci můžeme dělat k její ochraně.

Netradiční cestování

Tipy_Cestovani z pohodli domova

Možná že nemůžete přímo cestovat, kam by se vám právě zlíbilo, ale to neznamená, že byste se nemohli podívat do různých částí světa a prožít něco mimořádného. Pomohou vám s tím dnešní knižní tipy.

Žhářství na Josefově

patacvrtnahled

Kdo stál za žhářskými útoky v židovském ghettu v centru Prahy? A došlo k naplnění spravedlnosti? Přečtěte si s námi napínavou detektivku z pera českého prozaika, odehrávající se na pražském Josefově.