Nakladatel: Garamond

GARAMOND vydává knihy na českém trhu již 20 let a zaměřuje se na překladovou literaturu z francouzštiny, angličtiny a hebrejštiny, dvojjazyčné tituly v pěti jazycích a české autory literatury faktu. Mezi nejúspěšnější řady patří série případů soudce Ti z Číny 7. století.

www.e-garamond.cz


Garamond - Nejnovější knihy

knihaTři svědkové. Mojžíš, Izaiáš, žalmista knihaSky. Apač, který chtěl být orlem knihaPřípady soudce Ti. Jak zpracovat podezřelého a kachnu na medu knihaKonvertitka

Garamond - Související články

Nenechte si ujít v týdnu od 26. září do 2. října 2022

nenechte_si_ujit

Září končí a přichází říjen. I v tomto týdnu se však můžete těšit na několik literárních akcí. Nenechte si ujít debatu o knize Nad propastí oxfordského výzkumníka Tobyho Orda, přednášku cestovatele Ladislava Zibury či diskuzi o důležitosti literárního překladu. 

Teologická zastavení

uvod-teologie

Dvě nově vydané publikace, které vám představíme, vám občerství vaši duši. Dostanete příležitost potkat indického guru i zamyslet se nad starozákonními texty s teologem a religionistou Janem Hellerem.

Biografická procházka

biograficka prochazka

Dnešní tipy nabídnou od každého něco. Zábavnou cestu za poznáním, biografický příběh dětství v audioformátu, nevšední životní cesty válečného fotografa a skutečný citlivý příběh dvou naprosto odlišných bratrů.

Rozlouskněte případ

rozlousknete pripad

Tentokrát se společně vrhneme do světa zločinů, vražd a násilí. Čekají nás totiž ryze detektivní kousky. Na své si přijde snad každý, přes začátečníky a milovníky klasiky, až po ty, kteří si rádi smlsnou na něčem ostřejším. Tak do toho!

Románová procházka historií

pro-milovniky-historie

Pokud máte rádi historické romány, podívejte se na dnešní knižní tipy. Na co se můžete těšit? Na návrat do Tróji, na tragický příběh milenců odehrávající se v 11. století, na vyprávění o lásce, ztrátě a pomstě a na osud norského chlapce pátrajícím po své minulosti.