Nakladatel: Garamond

GARAMOND vydává knihy na českém trhu již 20 let a zaměřuje se na překladovou literaturu z francouzštiny, angličtiny a hebrejštiny, dvojjazyčné tituly v pěti jazycích a české autory literatury faktu. Mezi nejúspěšnější řady patří série případů soudce Ti z Číny 7. století.

www.e-garamond.cz


Garamond - Nejnovější knihy

knihaPřípady soudce Ti. Rozvod po čínsku knihaChtěj Marsej – Průvodce pro lidi, co chtěj knihaKvašan a Chmelík zasahují knihaNávrat karavel

Garamond - Související články

V románech do historie

tipy_detektivky-pro-volne-chvile

V dnešních tipech se podíváme do historie. Začneme v Číně 7. století, přesuneme se do českých zemí za časů Karla IV., zavítáme do viktoriánského Londýna, připomeneme si hrůzné období holokaustu a nezapomeneme ani na poválečná léta v českém pohraničí.

Chtěj průvodce po Marseille!

Chtej Marsej_pruvodce

Když se řekne Francie, řadě lidí se automaticky vybaví levandule v Provence, město světel Paříž a výtečné víno. Francie ale nabízí mnohem víc! O tom vás přesvědčí moderní průvodce Chtěj Marsej.

Jednota, základ západní civilizace

atheny-a-jeruzalem-perex

Jednota – přesně k tomu směřuje západní civilizace. Ať už se jedná o jednotu Boha, Člověka či Vědy, Víry a Pravdy. O jednotu usilovali jak Řekové, tak i Židé, a kniha Athény a Jeruzalém vychází právě z jejich dialogu.

Žalmy, jak je neznáte

kniha zalmu

Biblické žalmy jsou mimořádně hodnotný soubor básní. Díky jedinečné Knize žalmů je můžete číst i v jejich původním jazyce – hebrejštině. Poznejte hloubku jejich moudrosti i díky rabínským výkladům v knize…

Historie ožívá na stránkách knih

Tipy_Historie oziva

Tři dnešní tipy vás zavedou do Říma za jeho proslulou císařskou dynastií, do Lisabonu 70. let 20. století a nakonec také do Sieny roku 1347. Procestujte s námi svět i jeho dějiny!