Nakladatel: Garamond

GARAMOND vydává knihy na českém trhu již 20 let a zaměřuje se na překladovou literaturu z francouzštiny, angličtiny a hebrejštiny, dvojjazyčné tituly v pěti jazycích a české autory literatury faktu. Mezi nejúspěšnější řady patří série případů soudce Ti z Číny 7. století.

www.e-garamond.cz


Garamond - Nejnovější knihy

knihaJak milovat svoji dceru knihaJednoho krásného dne knihaDým nad Březinkou knihaKdo odejde, už se nevrací

Garamond - Související články

Ženy, ženy, ach, ty ženy!

rady-pro-zeny

V dnešních tipech potěšíme zejména čtenářky, které mají v oblibě emotivní příběhy se silnými hrdinkami, poutavým dějem a někdy také s různými časovými rovinami.

Člověk v běhu času

tipy historie uvod

V dnešních tipech si představíme několik historických románů odehrávajících se v různých obdobích na různých místech. Jejich autoři vás zavedou do Egypta, USA, České republiky, Vietnamu a Izraele. A na své si přijdou i milovníci rodinných ság.

Biografické příběhy pro inspiraci i k zamyšlení

biografie pondeli uvod

Dnes jsme zabrousili do sekce biografií a vybrali jsme pro vás mnoho zajímavých lidských příběhů – některé dobrodružné, jiné zase více k přemýšlení. Kterému typu biografií dáváte přednost?

Historické snění

pro-milovniky-historie

Páteční knižní tipy ocení fanoušci historických detektivek a románů. Přečtěte si pokračování série Ondřeje S. Nečase či závěrečný díl historické noir trilogie. V našem výběru nechybí ani tip na klasickou literaturu, jedno svědectví o Osvětimi a na audioknihu povídek.

Příprava na Velikonoce

duchovno

V souvislosti s velikonočními svátky jsme si pro vás připravili rovnou tři duchovní a spirituální tipy! Přečtěte si žalmy v češtině i hebrejštině, zameditujte si o Písmu a životě nebo najděte radost i ve všední obyčejnosti vašeho života. Všem také přejeme krásné Velikonoce!