Nakladatel: Garamond

GARAMOND vydává knihy na českém trhu již 20 let a zaměřuje se na překladovou literaturu z francouzštiny, angličtiny a hebrejštiny, dvojjazyčné tituly v pěti jazycích a české autory literatury faktu. Mezi nejúspěšnější řady patří série případů soudce Ti z Číny 7. století.

www.e-garamond.cz


Garamond - Nejnovější knihy

knihaZ lásky k Praze knihaTisíc bělošek knihaSmrt na podzimní řece knihaPřípady soudce Ti: Číňan nikdy nelže

Garamond - Související články

Hity Velkého knižního čtvrtka – jaro 2018 I.

Velky knizni ctvrtek

A je tu opět jedna z pravidelných velkých knižních akcí. Jaká? Pokud jste hádali Velký knižní čtvrtek, měli jste pravdu. Dne 15. března se na pultech knihkupectví objevilo rovnou 15 hitů jarní knižní sezóny. Níže si představíme prvních sedm vybraných knih napříč žánry.

Zahrajte si o autobiografii oscarového režiséra

z-lasky-k-praze-perex

Gene Deitch se narodil v Chicagu a jeho práce režiséra a scenáristy animovaných filmů ho zavedla až do Prahy. Zde na něj čekala nejen zajímavá nabídka, ale především láska, kvůli které se neváhal usadit v Československu, přestože zde vládli komunisté.

Osm knižních překvapení

velky-knizni-ctvrtek-2018

Březen přede dveřmi. A s ním na ně – již po třinácté – klepe blížící se Velký knižní čtvrtek. Událost, jejíž existence a stále stoupající obliba jsou dokladem vzrůstajícího zájmu veřejnosti o knižní produkci. Jaké nové knihy pro potěchu čtenářů tentokrát přichystal?

Získejte nebezpečný případ zavražděné prostitutky

smrt-na-podzimni-rece-perex

Akitada Sugawara se při své cestě za úředníky podezřelými z prodeje informací připlete k vyzvednutí těla mladičké prostitutky. Přestože vyšetřit její smrt není jeho práce, nedokáže na ni přestat myslet. Dokáže ale vypátrat vraha?

Oživlá historie

Historie biografie

Hledáte zajímavé čtení na víkend a nejen na něj? Zkuste otevřít dnešní tipy a objevte kouzlo knih, jejichž příběhy vás zavedou do let minulých. Kdo byla Gala Dalí? Pomohla tulipánová horečka v Holandsku jedné nevěrné ženě? Jak by dopadla obchodní výměna tisíc bělošek za tisíc koní? A dokázala by žena v šestnáctém století vyřešit vraždy?…