Nakladatel: Garamond

GARAMOND vydává knihy na českém trhu již 20 let a zaměřuje se na překladovou literaturu z francouzštiny, angličtiny a hebrejštiny, dvojjazyčné tituly v pěti jazycích a české autory literatury faktu. Mezi nejúspěšnější řady patří série případů soudce Ti z Číny 7. století.

www.e-garamond.cz


Garamond - Nejnovější knihy

knihaDým nad Březinkou knihaKdo odejde, už se nevrací knihaKniha žalmů / Sefer Tehilim knihaBerezina

Garamond - Související články

Biografické příběhy pro inspiraci i k zamyšlení

biografie pondeli uvod

Dnes jsme zabrousili do sekce biografií a vybrali jsme pro vás mnoho zajímavých lidských příběhů – některé dobrodružné, jiné zase více k přemýšlení. Kterému typu biografií dáváte přednost?

Historické snění

pro-milovniky-historie

Páteční knižní tipy ocení fanoušci historických detektivek a románů. Přečtěte si pokračování série Ondřeje S. Nečase či závěrečný díl historické noir trilogie. V našem výběru nechybí ani tip na klasickou literaturu, jedno svědectví o Osvětimi a na audioknihu povídek.

Příprava na Velikonoce

duchovno

V souvislosti s velikonočními svátky jsme si pro vás připravili rovnou tři duchovní a spirituální tipy! Přečtěte si žalmy v češtině i hebrejštině, zameditujte si o Písmu a životě nebo najděte radost i ve všední obyčejnosti vašeho života. Všem také přejeme krásné Velikonoce!

Inspirace pro vaše cestování

tipy cestovani uvod

Dnes zaostříme na cestování. A ne jen tak ledajaké! Můžete se vydat na motorce napříč několika kontinenty, pokochat se krajinou z rozhleden nedaleko českých hranic, cestovat obytným autem nebo se vydat po stopách Napoleonovy armády. Kterou cestu si zvolíte, je jenom na vás.

Cesta za poznáním filozofie

Tipy_Oskar a ruzova pani_Cesta k filozofickemu mysleni

Dnešní filozoficky zaměřené tipy přinášejí rozličné pohledy na vztah lidí k náboženství, životu a Bohu, ale také umožní poznat podstatu filozofie těm, kteří jsou v této oblasti zatím naprostými laiky.