Nakladatel: Garamond

GARAMOND vydává knihy na českém trhu již 20 let a zaměřuje se na překladovou literaturu z francouzštiny, angličtiny a hebrejštiny, dvojjazyčné tituly v pěti jazycích a české autory literatury faktu. Mezi nejúspěšnější řady patří série případů soudce Ti z Číny 7. století.

www.e-garamond.cz


Garamond - Nejnovější knihy

knihaChtěj Marsej – Průvodce pro lidi, co chtěj knihaKvašan a Chmelík zasahují knihaNávrat karavel knihaAthény a Jeruzalém

Garamond - Související články

Žalmy, jak je neznáte

kniha zalmu

Biblické žalmy jsou mimořádně hodnotný soubor básní. Díky jedinečné Knize žalmů je můžete číst i v jejich původním jazyce – hebrejštině. Poznejte hloubku jejich moudrosti i díky rabínským výkladům v knize…

Historie ožívá na stránkách knih

Tipy_Historie oziva

Tři dnešní tipy vás zavedou do Říma za jeho proslulou císařskou dynastií, do Lisabonu 70. let 20. století a nakonec také do Sieny roku 1347. Procestujte s námi svět i jeho dějiny!

Zahrajte si o příběh skřítků z únětického pivovaru

kvasan-a-chmelik-zasahuji-perex

Když tatínek Štěpán s maminkou Lucií poprvé vešli do opuštěného pivovaru v Úněticích, dýchla na ně historie a také zvláštní kouzlo. V opuštěných koutech se zde totiž skrývali skřítci, ale co tam dělali, to už si přečtěte sami.

S knihou za novými vědomostmi

DetiVeSkole

I za krásným příběhem se může skrývat poučení do života. Právě tento druh knih vám dnes představíme, od Nového zákona zpracovaného jako komiks přes indiánský svět až po motivační knížečku o malé bojovnici.

Zahrajte si o duchovní kořeny západní civilizace

atheny-a-jeruzalem-perex

Zatímco Židé vyznávají nekonečnost a naději, Řekové věří v konečnost a tragédii rozumu, přesto obě civilizace směřují ke společné ideji – jednotě. A právě ta je také základním kamenem západní civilizace.