Nakladatel: Garamond

GARAMOND vydává knihy na českém trhu již 20 let a zaměřuje se na překladovou literaturu z francouzštiny, angličtiny a hebrejštiny, dvojjazyčné tituly v pěti jazycích a české autory literatury faktu. Mezi nejúspěšnější řady patří série případů soudce Ti z Číny 7. století.

www.e-garamond.cz

Garamond - Nejnovější knihy

knihaNa stopě zločinu 2 knihaSněžný levhart knihaKafkovy kočky knihaCizinec

Garamond - Související články

Společnost a láska – předsudky, nebo porozumění?

Husek_Laska k detstvi

Jaký je náhled na lásku v jednotlivých typech společností a jak na sebe v různých vrstvách působí? Začtěte se do řádků plných lásky a romantiky, ale i humoru, smutku, rodinných a osobních tragédií hrdinů různých národností a vyznání.

Vyhrajte interaktivní knihu pro malé detektivy

na-stope-zlocinu-2-perex

Hrad Rohlík je v obležení a někde mezi hradbami se skrývá zrádce, který pomáhá nepříteli. Zjistíte na základě výpovědí svědků a stop, kdo jím je? Tento detektivní případ a jedenáct dalších už čeká na vyřešení, tak se do toho rychle pusťte!

Komiksy pro dospělé

Tipy_Tankerka_Cizinec_Anna chce skocit

Dnes potěšíme dospělé fanoušky komiksů. Přinášíme jim ztřeštěné dobrodružství Tankerka, původní český komiks Anna chce skočit a na závěr komiksovou podobu známého díla Alberta Camuse Cizinec.

Žena jako hlavní hrdinka

romany-pro-zeny

Začtěte se do knih o lásce, rodinných vztazích a kariérách, ale i nervy drásajících dramat či příběhů z dob již uplynulých. Jejich společným jmenovatelem jsou ženy v hlavních rolích, více či méně vzdorující svým pohnutým osudům.

Vyhrajte příběh vypravěčky ze Šalamounova harému

zena-ktera-napsala-bibli-perex

Harém krále Šalamouna byl plný krásných žen, které mezi sebou soupeřily o jeho přízeň. Jedna z nich však vynikala tím, že uměla číst a psát, a právě proto dostala od krále důležitý úkol. Vy si můžete přečíst, jak si s ním poradila.