Nakladatel: Fra

www.fra.cz/

Fra - Nejnovější knihy

knihaKde i mrtví pochodují knihaMěsto je náš les knihaPomlčka v těle knihaZřetelně nevyprávíš

Fra - Související články

Magnesia Litera 2021

magnezialitera nahled

8. června byli v přímém přenosu vyhlášeni vítězové všech kategorií ceny Magnesia Litera. Absolutním vítězem 20. ročníku se v očích odborníků stala objemná publikace přibližující Anglii v Shakespearově době. Blogem roku určili čtenáři facebookovou stránku přerovských strážníků!

Otevřený dopis ministru kultury ČR Lubomíru Zaorálkovi zaslaný Cechem malých nakladatelů: NENECHTE NÁS PADNOUT!

Psaní - ilustrační

Současná situace je pro knižní trh samozřejmě velice složitá, kvůli mimořádným opatřením došlo mimo jiné k uzavření veškerých knihkupectví. Cech malých nakladatelů se proto rozhodl napsat otevřený dopis ministru kultury – jeho znění zde uveřejňujeme.

Nenechte si ujít v týdnu od 20. do 26. července 2015

192_big

Ani v nadcházejícím týdnu nebude chybět mnoho autorského čtení. Těšit se na něj můžete v Brně, Ostravě i Praze. Připravena je i zábavná letní soutěž pro děti.

Autorské čtení tří laureátů Ceny Jiřího Ortena na knižním veletrhu

CJO

Klub knihomolů měl příležitost zúčastnit se autorského čtení na Podzimním knižním veletrhu tří oceněných laureátů – Marka Šindelky, Jany Šrámkové a Ondřeje Buddeuse, kteří získali Cenu Jiřího Ortena.

Nenechte si ujít v týdnu od 29. dubna do 5. května 2013

Nenechte si ujít

V našem pravidelném týdenním přehledu akcí vás pozveme na autorská čtení, do Klubu moudré sovy i na výstavu. Záleží jen na vás, kam se nakonec vypravíte.