Nakladatel: Fantom Print

Nakladatelství FANTOM Print, jedno z největších českých nakladatelství specializujících se na fantasy, sci-fi a literární adaptace počítačových her.

www.fantomprint.cz


Fantom Print - Nejnovější knihy

knihaProjekt Každodenní Rutina knihaDevět nocí knihaTajemství Temného hvozdu knihaEvakuace

Fantom Print - Související články

Dej si pozor, co si přeješ – mohlo by se ti to splnit

Kubaskova_Dej si pozor co si prejes

Karlův most – hlava na hlavě. Nerudovka – hlava na hlavě. Moje hlava? Lidově řečeno v pejru. To bylo blahé paměti pár let zpátky.

Který svět je ten pravý?

Osadcuk_ProjektKazdodenniRutina

Prostředí virtuální reality nabývá rok od roku vyšší realističnosti. Nejspíš není daleko doba, kdy pobyt ve světě vytvořeného jen za pomoci nul a jedniček umožní být kdekoli, kdykoli a kýmkoli, přičemž celkový prožitek možná vyzní dokonce realističtěji než skutečný život.

Návrat ztraceného lišáka a jednoho zatoulaného já

Kubaskova_Navrat ztraceneho lisaka

Co máš znovu najít, to se vrátí. Že jste to už někde slyšeli? Mám pro vás příběh ke kávě. Je z dob, kdy jsem kávu ještě nepila, protože mi připadala hořká, a taky z dob, kdy už si den bez kávy nedovedu představit. Chyběla by mi její hořká chuť.

Nenechte si ujít v týdnu od 4. do 10. března 2019

nenechte_si_ujit

Čas letí jako voda a už je tu třetí měsíc roku. Březen je měsícem čtenářů, můžeme se proto těšit na mnoho zajímavých akcí. V příštím týdnu se koná například setkání s Michalem Vieweghem či autorské čtení Martina Němce.

Vzhůru do Temného hvozdu!

Mahanenko_Tajemstvi temneho hvozdu_uvodni

Populární LitRPG Cesta šamana se dočkalo třetího pokračování s podtitulem Tajemství temného hvozdu. Nutnost (nejen) pro všechny vášnivé hráče MMORPG!