Nakladatel: Fantom Print

Nakladatelství FANTOM Print, jedno z největších českých nakladatelství specializujících se na fantasy, sci-fi a literární adaptace počítačových her.

www.fantomprint.cz


Fantom Print - Nejnovější knihy

knihaTajemství Temného hvozdu knihaEvakuace knihaHříšníci – Paměti lovce monster 2 knihaÚkol přežít

Fantom Print - Související články

Vzhůru do Temného hvozdu!

Mahanenko_Tajemstvi temneho hvozdu_uvodni

Populární LitRPG Cesta šamana se dočkalo třetího pokračování s podtitulem Tajemství temného hvozdu. Nutnost (nejen) pro všechny vášnivé hráče MMORPG!

Jak obstojí spin-off k populárním Lovcům monster?

hříšníci

Lovci monster jsou knižní řadou oplývající osobitým humorem a originálními nápady. Řada fanoušků proto byla skeptická, když začal vycházet spin-off k této sérii. Dokázala si nová knižní série Paměti lovce monster udržet patřičnou kvalitu?

Druhý díl napínavé sci-fi První linie

Marko Kloos_Evakuace

Dramatický příběh Andrewa Graysona pokračuje v akčním sci-fi románu Evakuace, druhém dílu série První linie spisovatele Marka Kloose. Dožene lidstvo strašlivá mimozemská invaze až k evakuaci planety?

Nikdo na vaši knihu nečeká

Jan Kotouc_Nikdo na vasi knihu neceka

Autoři píšící svůj první román tímto nešvarem často trpí. Myslí si, že na jejich veledílo někdo čeká, že napíšou jednu věc a všichni si z toho sednou na prdel, nakladatelé budou prosit, aby to vydali právě u nich, recenzenti budou hýkat nadšením, prodeje půjdou do statisíců a česká i světová literatura budou konečně obohaceny. Takhle. To.

Hraj a přežij!

Mahanenko_Ukol prezit

Vžijte se do role hackera Mahana, jenž byl kvůli ne tak úplně legální zakázce uvězněn ve virtuální Barlioně. Zahrajte si jedinečnou hru, ve které ale možná pocítíte hrdinovu bolest na vlastní kůži…