Nakladatel: Fantom Print

Nakladatelství FANTOM Print, jedno z největších českých nakladatelství specializujících se na fantasy, sci-fi a literární adaptace počítačových her.

www.fantomprint.cz


Fantom Print - Nejnovější knihy

knihaÚkol přežít knihaGrunge – Paměti lovce monster knihaDotek vetřelce knihaProtiúder

Fantom Print - Související články

Hraj a přežij!

Mahanenko_Ukol prezit

Vžijte se do role hackera Mahana, jenž byl kvůli ne tak úplně legální zakázce uvězněn ve virtuální Barlioně. Zahrajte si jedinečnou hru, ve které ale možná pocítíte hrdinovu bolest na vlastní kůži…

Paměti lovce monster

Grunge 1

Hlavní hrdina Oliver Chadwick Gardenier by se napodruhé asi rozhodl jinak. Místo klidného místečka v nebi si vybral plnění další mise, která ho zavedla do společnosti jménem Lovci monster. Jak si poradí v novém prostředí?

Zasoutěžte si o první díl nové urban sci-fi série

dotek-vetrelce-perex

Úvodní kniha ze série Katherine „Kitty“ Katt konečně vychází i v českém jazyce. Seznamte se s odvážnou hlavní hrdinkou, která jednoho dne zjistí, že náš svět neobýváme sami, a toto zjištění její klidný život promění v jízdu plnou vetřelců.

Závěr Černé flotily

Protiuder

Kapitán Jackson Wolfe se vrací zpět, aby dokončil svoji misi. Po zničení hlavní planety Terranské konfederace Haven se přesune eskadra na planetu Zemi a před jeho zraky se začíná shromažďovat největší válečná flotila. Podaří se porazit nepřítele? A jakou roli má v aktuální rozpínavosti Fágů stará a nesmírně vyspělá  mimozemská rasa?

Nakladatelství Fantom Print vydalo další díl originální paranormální romance

v-zajeti-slasti

Psyka Ashaya má před sebou nelehký úkol. Aby ochránila svého syna, musí uzavřít příměří s mužem, který její rasu nenávidí z celého srdce. Najde zastání u nepřítele, nebo bude zrazena a podlehne trestu svého vlastního druhu?