Nakladatel: Fantom Print

Nakladatelství FANTOM Print, jedno z největších českých nakladatelství specializujících se na fantasy, sci-fi a literární adaptace počítačových her.

www.fantomprint.cz


Fantom Print - Nejnovější knihy

knihaProtiúder knihaV zajetí slasti knihaVolání do zbraně knihaWarcraft – První střet

Fantom Print - Související články

Závěr Černé flotily

Protiuder

Kapitán Jackson Wolfe se vrací zpět, aby dokončil svoji misi. Po zničení hlavní planety Terranské konfederace Haven se přesune eskadra na planetu Zemi a před jeho zraky se začíná shromažďovat největší válečná flotila. Podaří se porazit nepřítele? A jakou roli má v aktuální rozpínavosti Fágů stará a nesmírně vyspělá  mimozemská rasa?

Nakladatelství Fantom Print vydalo další díl originální paranormální romance

v-zajeti-slasti

Psyka Ashaya má před sebou nelehký úkol. Aby ochránila svého syna, musí uzavřít příměří s mužem, který její rasu nenávidí z celého srdce. Najde zastání u nepřítele, nebo bude zrazena a podlehne trestu svého vlastního druhu?

Románová adaptace filmové adaptace počítačové hry

warcraft

Jak dopadne kniha napsaná podle filmu, který byl natočen podle počítačové hry? Právě takový krkolomný „rodokmen“ má fantasy příběh Warcraft: První střet.

Další pokračování Ztracené flotily

Leviatan

Zákony robotiky by neměly být podceňovány, zejména když jde o bitevní lodě. Hlavní hrdina knižní série Za hranicí o tom ví své. Jakou naději má jeho chybujícími lidmi ovládaná flotila proti zdánlivě dokonalé umělé inteligenci s děsivou palebnou silou?

Získejte sci-fi příběh o boji v temnotě mezi hvězdami

Valecna-lod-perex

Lidstvo v naší budoucnosti dobylo vesmír, ovšem nikdo nepočítal s tím, že v něm nebudeme sami a hrozí reálné nebezpečí útoku agresivního mimozemského nepřítele. Podaří se kapitánu Jacksonovi Wolfovi s posádkou odvrátit smrtící hrozbu?