Nakladatel: Brio

V roce 2012 se součástí Nakladatelství Slovart stalo nakladatelství Brio. Nakladatelství Brio vydávalo ve spolupráci s předními spisovateli a výtvarníky nádherně ilustrované originální příběhy a sbírky pohádek pro děti od šesti do dvanácti let. Pro starší děti, mládež a dospělé Brio nabízelo sebrané spisy pohádek a bajek od renomovaných spisovatelů, doplněné o to nejlepší z klasické literatury celého světa. V této tradici pokračujeme také my v rámci stejnojmenné edice.

www.slovart.cz/knihy-v-cestine/pro-deti-a-mladez/brio.html?page_id=12186


Brio - Nejnovější knihy

knihaPásovec, Zajíc a růžový rozruch knihaToto – Kočičí nindža a osudový kočkoncert knihaV hlavní roli princ knihaKudy do kamkoli

Brio - Související články

Pohádkový výlet

Pohadky

Dnes vám představíme několik knih, díky kterým navštívíte různé pohádkové světy. Poznáte lakomého sedláka, mnoho strašidel či vílí švadlenku. Zjistíte, co se stane s rozbitými hračkami a jaké výsady si (na rozdíl od princezen) užívají princové.

Kouzelný svět zvířátek a dětí

DetiNahled

Máte rádi pohádky ze světa zvířat? Pak dnešní knižní tipy osloví právě vás. Představíme vám soubor pohádek o zvířátkách žijících v zoo i v moři. Potěšíme také milovnice koní i fanoušky série o neobvyklém přátelství mezi Pásovcem a Zajícem.

Kouzelné příběhy

Čtení, fantasy, magie - ilustrační

Do dnešních tipů jsme zařadili čtyři knihy, které v sobě ukrývají kouzelné příběhy. Prožijte další dobrodružství s kočkou s nindžovským výcvikem a také s čarodějkami z Podivína. Seznamte se s dospívající čarodějkou Kiki a chlapcem z džungle jménem Mauglí.

Dětské dobrodružství

DetiVeSkole

Do středečních tipů jsme pro vás vybrali tři napínavá vyprávění. Pořádné noční dobrodružství prožijete s Alfrédem, s Eliškou si zahrajete na detektivy a nakonec se s hlavními hrdiny třetího příběhu vydáte na velmi nebezpečné místo…

Zahájení školního roku s knihou

Skolaci

Zpříjemněte dětem začátek školního roku pěknou knihou. Pokud nevíte, jakou vybrat, jistě oceníte dnešní knižní tipy. Představíme vám rovnou čtyři. Vyberete si vyprávění o dvou sestrách, o pejskovi, o neobyčejné princezně či o nezbedném klubíčku?