Nakladatel: Brio

V roce 2012 se součástí Nakladatelství Slovart stalo nakladatelství Brio. Nakladatelství Brio vydávalo ve spolupráci s předními spisovateli a výtvarníky nádherně ilustrované originální příběhy a sbírky pohádek pro děti od šesti do dvanácti let. Pro starší děti, mládež a dospělé Brio nabízelo sebrané spisy pohádek a bajek od renomovaných spisovatelů, doplněné o to nejlepší z klasické literatury celého světa. V této tradici pokračujeme také my v rámci stejnojmenné edice.

www.slovart.cz/knihy-v-cestine/pro-deti-a-mladez/brio.html?page_id=12186


Brio - Nejnovější knihy

knihaChlapec v pruhovaném pyžamu / Chlapec na vrcholu hory (box) knihaMax Einsteinová zachraňuje budoucnost knihaMax Einsteinová: Rebelové s dobrým srdcem knihaTom Gates: Extra spešl mňamky (anebo taky ne)

Brio - Související články

Za dobrodružstvím…

deti-si-ctou

Prázdniny se chýlí ke konci a na dobrodružství zbývá už jen pár dní. S tím pomohou knihy plné příběhů. Anna ze Zeleného domu se představí v novém vydání, dva chlapci se pokusí zachovat nevinnost. V Buckinghamském paláci řádí bestie a slečna Addamsová ukáže knihovničku.

Fantastická dobrodružství

fantasy

Tři příběhy pro mládež odhalí taje minulosti. Zatímco Max Einsteinová bude hledat odpovědi na otázky týkající se jejího původu, badatel Brábek prozkoumá prvohory. A tři zvědavé děti naruší doposud poklidný život v domě slečny Zvířené.

Zahrajte si o supertajnou misi Max Einsteinové

rebelove-s-dobrym-srdcem-perex

Dvanáctiletá Max Einsteinová není jako ostatní dívky v jejím věku. Kvůli její výjimečné inteligenci si ji vybral do supertajného týmu bohatý mecenáš. Díky tomu si užije celou řadu dobrodružství a malí čtenáři se k ní mohou opět přidat.

Pro sportovní dětské nadšence

fotbal

Sportem ku zdraví, praví známé rčení. Jedním z nejpopulárnějších sportů je fotbal, kterému se věnuje nejen dnes vybraný příběh, ale i encyklopedie. A rodiče nejmenších dětí zase dost možná ocení jógové karty s cviky a říkankami.

Fantasy příběhy pro děti a mládež

fantasy

Proč někam jezdit, když se můžete vydat na dobrodružné výpravy plné magie, při kterých poznáte úplně nové světy. Prozkoumejte ostrov Tisíce hvězd či vzdálenou budoucnost Země, kde proti sobě stojí lidé a zvířata. Nebo se vydejte za lovci stínů či kmeny bojovníků a kouzelníků.