Nakladatel: Brio

V roce 2012 se součástí Nakladatelství Slovart stalo nakladatelství Brio. Nakladatelství Brio vydávalo ve spolupráci s předními spisovateli a výtvarníky nádherně ilustrované originální příběhy a sbírky pohádek pro děti od šesti do dvanácti let. Pro starší děti, mládež a dospělé Brio nabízelo sebrané spisy pohádek a bajek od renomovaných spisovatelů, doplněné o to nejlepší z klasické literatury celého světa. V této tradici pokračujeme také my v rámci stejnojmenné edice.

www.slovart.cz/knihy-v-cestine/pro-deti-a-mladez/brio.html?page_id=12186


Brio - Nejnovější knihy

kniha Kouzelníci z pradávna 3: Klepejte třikrát knihaAnča z pomeranče knihaTom Gates je absolutně nejlepší (jak kdy) knihaJak přežít dračí bouři

Brio - Související články

Fantasy příběhy pro děti a mládež

fantasy

Proč někam jezdit, když se můžete vydat na dobrodružné výpravy plné magie, při kterých poznáte úplně nové světy. Prozkoumejte ostrov Tisíce hvězd či vzdálenou budoucnost Země, kde proti sobě stojí lidé a zvířata. Nebo se vydejte za lovci stínů či kmeny bojovníků a kouzelníků.

Anča a její bohatá fantazie

Anca z pomerance

Anča se s rodinou musí přestěhovat babičce, aby jí mohli pomáhat s hospodářstvím. Ale to by nebyla Anča, aby nezapojila svou fantazii a nepřiváděla své okolí k šílenství. Nakonec si ale všichni užijí mnoho legrace. Kromě ilustrací příběh doprovází i písně.

Na křídlech fantazie

fantazie

Začtěte se do dobrodružných příběhů, které podnítí vaši fantazii. S Luckou budete bojovat za záchranu magické knihovny, poznáte přátelství mezi osiřelou holčičkou a mamutem a společně se Škyťákem zažijete rovnou tři dračí příhody.

Zasoutěžte si o další z deníků Toma Gatese

tom-gates-genialni-napady-vicemene-perex

Začíst se do deníku Toma Gatese je velké dobrodružství už samo o sobě, protože tento neposeda je magnet na trapasy a vtipné situace. A když se kolem něj náhodou nic neděje, vymyslí alespoň způsob, jak pozlobit svoji sestru.

Před usnutím…

deti ctou

Hledáte inspiraci, co číst svým ratolestem před spaním? Už nehledejte, jelikož si můžete vybrat z mnoha zajímavých příběhů, ať už o Červeném panáčkovi, dobrodružství Violky a Fujtíška, zvídavých Žifulících, vyprávění o Snožroutkovi či o kouzelném putování trpaslíků.