Nakladatel: Brio

V roce 2012 se součástí Nakladatelství Slovart stalo nakladatelství Brio. Nakladatelství Brio vydávalo ve spolupráci s předními spisovateli a výtvarníky nádherně ilustrované originální příběhy a sbírky pohádek pro děti od šesti do dvanácti let. Pro starší děti, mládež a dospělé Brio nabízelo sebrané spisy pohádek a bajek od renomovaných spisovatelů, doplněné o to nejlepší z klasické literatury celého světa. V této tradici pokračujeme také my v rámci stejnojmenné edice.

www.slovart.cz/knihy-v-cestine/pro-deti-a-mladez/brio.html?page_id=12186


Brio - Nejnovější knihy

knihaToto – Kočičí nindža a osudový kočkoncert knihaKudy do kamkoli knihaPrinceznovská pravidla knihaPásovec, Zajíc a příliš hlučný medvěd

Brio - Související články

Kouzelné příběhy

Čtení, fantasy, magie - ilustrační

Do dnešních tipů jsme zařadili čtyři knihy, které v sobě ukrývají kouzelné příběhy. Prožijte další dobrodružství s kočkou s nindžovským výcvikem a také s čarodějkami z Podivína. Seznamte se s dospívající čarodějkou Kiki a chlapcem z džungle jménem Mauglí.

Dětské dobrodružství

DetiVeSkole

Do středečních tipů jsme pro vás vybrali tři napínavá vyprávění. Pořádné noční dobrodružství prožijete s Alfrédem, s Eliškou si zahrajete na detektivy a nakonec se s hlavními hrdiny třetího příběhu vydáte na velmi nebezpečné místo…

Zahájení školního roku s knihou

Skolaci

Zpříjemněte dětem začátek školního roku pěknou knihou. Pokud nevíte, jakou vybrat, jistě oceníte dnešní knižní tipy. Představíme vám rovnou čtyři. Vyberete si vyprávění o dvou sestrách, o pejskovi, o neobyčejné princezně či o nezbedném klubíčku?

Kouzelná dobrodružství pro děti

Fantasy deti

Dnešní knižní tipy vás zavedou do světa kouzel. Přečtěte si příběh o jednorožci, který ztratil kouzelný přívěšek, či o Pásovci, Zajíci a jejich novém kamarádovi. Navštivte muminí údolí a seznamte se s Kordélií Kloboučníkovou.

Dobrodružné čtení pro malé i velké

deti-si-ctou

Máte rádi dobrodružné příběhy? Pak dnešní knižní tipy osloví právě vás. Budete sledovat, jak parta druháků vyřeší záhadu opuštěného hradu, a kočičí bojovnice odhalí zloděje sýrů. Dále zjistíte, jak normalizace ovlivnila i život dětí a jaká úskalí se pojí se sdílením informací na sociálních sítích.