Nakladatel: Brio

V roce 2012 se součástí Nakladatelství Slovart stalo nakladatelství Brio. Nakladatelství Brio vydávalo ve spolupráci s předními spisovateli a výtvarníky nádherně ilustrované originální příběhy a sbírky pohádek pro děti od šesti do dvanácti let. Pro starší děti, mládež a dospělé Brio nabízelo sebrané spisy pohádek a bajek od renomovaných spisovatelů, doplněné o to nejlepší z klasické literatury celého světa. V této tradici pokračujeme také my v rámci stejnojmenné edice.

www.slovart.cz/knihy-v-cestine/pro-deti-a-mladez/brio.html?page_id=12186


Brio - Nejnovější knihy

knihaSherlock Junior a bezhlavý střelec knihaMax Einsteinová 4: Bojovníci za lepší svět knihaSherlock JUNIOR a londýnský medvěd knihaBitva o boty

Brio - Související články

Pro malé čtenáře

spici-dite-nahled

Dnešní knižní tipy jsou určeny našim nejmenším, kterým se večer špatně usíná, ale i těm, kteří si přáli propašovat do školních lavic svého pejska, a na své si přijdou i fanoušci série o Max Einsteinové z pera Jamese Pattersona.

Napínavá dobrodružství na stránkách knih

deti ctou

I děti si rády přečtou nějaké napínavé dobrodružství. Nevíte, kterou knihu pro ně vybrat? V dnešních tipech najdete rovnou čtyři příběhy, které by je mohly potěšit. A v jednom z nich si dokonce i procvičí anglická slovíčka a fráze!

Dobrodružné knihy pro děti

dobrodruzne-tipy-nahled

Dnešní knižní tipy nabídnou dětem pětici příběhů, které je snadno přivedou ke čtení – ať už se jedná o nejmenší dítka, o školáky, kteří se začínají učit anglicky, nebo o starší, na které čeká velká porce románového dobrodružství z pera Wilbura Smithe.

Zasoutěžte si o plán, jak zastavit podvodnici

bitva-o-boty-perex

Wenda Wéčková by udělala doslova cokoliv, aby získala první místo v soutěží o Zlatou botu, a je si jistá, že létající boty by jí vytouženou prestižní cenu přinesly. Jenže toto obutí má doma Ivan Noha. Podaří se jeho dětem vymyslet plán, aby o ně nepřišel?

Dobrodružství, humor a fantazie v knihách pro děti

Dite dest

Tentokrát čekají na dětské čtenáře tři příběhy plné kouzel, napětí i humorných situací. Čarodějky se vydají zachránit svou kočku, studenti školy na Moldánovských věžích pátrají po pirátském pokladu a nakonec se představí nové město Botálov.