Amari a Velká hra

zobrazit info o knize
Nakladatelství Jota
Vydáno   8/2023
ISBN 978-80-7689-171-5
Ilustrace Akpan, Godwin
Překlad Formánková, Anna
Vydání 1.
Počet stran 392
Vazba vázaná
Formát 155×215
Doporučená cena 478 Kč

O knize

Kouzelné dobrodružství pokračuje! oblíbená hrdinka Amari z Úřadu pro nadpřirozené záležitosti se vrací!
Potom, co se Amari Petersové vloni povedlo najít svého ztraceného bratra a zachránit celý svět, doufá, že další rok na Úřadu pro ni bude hračka.
Jenomže ani letos Amari neví, kam dřív skočit: nový premiér razí přísnou protičarodějnou propagandu, ostatní mladší agenti se ji snaží ve všem trumfnout a kletba jejího staršího bratra Quintona se den ode dne zhoršuje. A když jí k tomu tajná Liga čarodějů nabídne, aby se postavila do jejich čela a vedla všechny čaroděje v boji proti útlaku, Amari nezbývá než odmítnout. Už tak toho má až nad hlavu!
Jenže ve chvíli, kdy se Amari rozhodne nabídku nepřijmout, dostane šanci další čaroděj, který má s Ligou nebezpečné plány. A to mladá čarodějka nemůže dopustit. A tak začíná Velká hra, soutěž, v níž se rozhodne, kdo se stane následníkem Nočních bratrů a kdo rozhodne o budoucnosti všech čarodějů.
Velká hra je záhadná a také děsivě nebezpečná – ovšem spolu s výhrou by Amari mohla získat i naději na vysvobození Quintona ze spárů smrtící kletby. A jak by něco takového mohla odmítnout?

Kdybyste zkřížili sérii o Artemisi Fowlovi s Muži v černém, dostanete tuto úžasnou novou sérii o mladé čarodějce Amari – ideální pro fanoušky Percyho Jacksona nebo Nikdyuš.

Doporučení:
Share

Související články